› 
 › 
17.09.2009

Tayland masajının en güzeli Carpe Diem Spa’da

Tayland mucizesini Carpe Diem Spa’da yaşayın. Tog Sen ve Tay masajlarıyla göklere çıkacaksınız...

Taylandlılar insan vücudunda 300’den fazla enerji kanalının olduğunu savunuyor. İnsanların vücudu hareket halindeyken, enerji kanallarında bükülmeler veya düğümlenmeler olabiliyor. Enerji kanallarındaki bu değişimler ağrıya ve acıya yol açıyor.

Tayland masajının en güzeli Carpe Diem Spa’da

Bu ağrıların hafiflemesi için Tayland’da uzun yıllardır uygulanan Tog Sen (Lokal Tay Masajı) ve Tay Bitkisel Masajı artık Concorde De Luxe Resort’te sunuluyor. Antalya’nın Lara sahilindeki Concorde De Luxe Resort Hotel’in alt katında yer alan Carpe Diem Spa, Tayland’ın bu en özel iki masajıyla sizlere başka dünyanın kapılarını aralıyor…


Tog Sen (Lokal Tay Masajı) ve Tay Bitkisel Masajı
Özel bir tahta parçasıyla yapılan "Tog Sen’’ masajı enerji akışını canlandırıyor. Demir hindi yaprağı ve zerdaçal özleri ile oluşturulan, bitkisel karışımla hazırlanan ve Tayland’da eski yerel okul doktorlarının uyguladığı "Tay Bitkisel Masajı’’ ise, sertleşmiş eklemleri yumuşatıyor. Bu özel masajlarla kişinin daha zinde olması ve ağrılarının azalması amaçlanıyor.

Concorde De Luxe Resort’te uygulanan Tog Sen, Kuzey Tayland’daki insanların geleneksel ve gizli kalmış bir terapisi…


Tog Sen masajına alternatif olarak, Tayland’da yerel okul doktorlarının bilgeliğinden doğan Tay Bitkisel Masajı’nı da denemeye değer. Tay Bitkisel Masajı geleneksel tay bitkilerinin karışımı. Bitkilerin buharda ısıtılarak enerji dolu bütünleşmesi ile oluşuyor.
Bitkisel tedavi, Tayland’da en az tay masajı kadar eski ve köklü bir geçmişe sahip.
Genel olarak rendelenmiş özel bitkiler, burkulmalarda incinmiş kas ve tendonlarda, sertleşmiş eklemlerde, ağrılı bölgelerde kan akışını harekete geçirmek için kullanılıyor. Sıcak bitkisel baskının vücutta ve zihinde rahatlatıcı, dinginleştirici etkisi bulunuyor. Aynı zamanda ağrı yatıştırıcı ve aşırı çalışmış kaslarda enerji seviyesinin artmasına da yardımcı oluyor.

Concorde De Luxe Resort Hotel
www.concordehotel.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER