› 
 › 
22.01.2018

Vadistanbul AVM'de film gibi Sevgililer Günü

Vadistanbul AVM, 3-14 Şubat tarihleri arasında, sevgililer için özel bir etkinlik gerçekleştiriyor. Etkinliğe katılan çiftler sürpriz hediyeler kazanacak.

Vadistanbul AVM, Sevgililer Günü'ne özel bir etkinlik gerçekleştiriyor. Aşklarını film sahneleri ile tamamlayacakları 14 Şubat Sevgililer Günü etkinliğine katılan çiftler, sürpriz hediye kazanma şansı yakalayacak. Kazanan çiftler, Jolly Joker Vadistanbul sahnesindeki Levent Yüksel konserine gidiyor. 

Vadistanbul AVM'de film gibi Sevgililer Günü

Film gibi Sevgililer Günü

14 Şubat Sevgililer Günü, herkesin merakla beklediği, en özel hediyelerin alındığı, sevgililerin birbirlerine minik sürprizler yaptığı en anlamlı günlerden biri. İstanbul'a yepyeni bir nefes veren ve her mevsim yeşilin başka bir tonuyla misafirlerini karşılayan şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM, 3-14 Şubat 2018 tarihleri arasında, sevgililer için özel bir etkinlik gerçekleştiriyor.

Aşkımız film olur!Çiftler bu tarihler arasında Vadistanbul AVM'ye gelerek, hazırlanan dekorasyon, kostüm ve müziklerle seçtikleri romantik, aksiyon ve müzikal film sahnelerini canlandırıyor. Fotoğraf çekilerek #AŞKIMIZFİLMOLUR hashtag’i ile paylaşanlar arasında en çok like alan 5 çift, 14 Şubat 2018 Sevgililer Günü'nde Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi'nde sahne alacak Levent Yüksel konserine bilet kazanıyor.

Vadistanbul AVM, 3-14 Şubat tarihleri arasında "Aşkımız Film Olur" diyen çiftleri bekliyor.

Ayrıntılı Bilgi: VADİSTANBUL AVM
Adres: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:109C Sarıyer – İstanbul
Tel: 0212 330 38 38
E-posta: info@vadistanbulavm.com
facebook: facebook.com/vadistanbul
instagram: vadistanbul


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER