pudra.com 02.09.2009

İstanbul Bienali başlıyor...

"BienalArtı" biletlerine sahip olanlar kişisel katkının yanı sıra sergileri herkesten önce ve özel etkinlikleriyle izleyebilecekler.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından Koç Holding sponsorluğunda bu yıl 11.’si düzenlenen Uluslararası İstanbul Bienali, 12 Eylül Cumartesi günü kapılarını sanatseverlerin ziyaretine açıyor!


8 Kasım tarihine kadar İstanbul’u dünya sanat çevrelerinin ilgiyle izlediği bir sanat platformuna dönüştürecek olan Uluslararası İstanbul Bienali bu yıl ilk kez, sanatseverlerin kişisel olarak İstanbul Bienali’nin gerçekleşmesine katkıda bulunmasını sağlıyor. "BienalArtı" biletleri ile sanatseverler İstanbul Bienali’ne kişisel olarak katkıda bulunmanın yanı sıra sergileri herkesten önce, sınırsız ve özel etkinlikleriyle birlikte izleme fırsatına da sahip oluyorlar. Üstelik tüm bu ayrıcalıklar iki kişi için geçerli!


BienalArtı’nın festivalde sunduğu avantajlar
  • “BienalArtı” bileti sahiplerinin adları, Bienalin bir parçası olarak Antrepo No.3’te bir panoda yer alacak. (7 Eylül Pazartesi tarihine kadar alınan biletler için geçerli olacak.
  • “BienalArtı” sahipleri, Bienal küratörlerinden etkinliğin gerçekleşmesindeki paylar için bir teşekkür mektubu alacaklar.
  • Sanatseverler, “BienalArtı” ile İstanbul Bienali sergilerini Bienal ekibiyle birlikte herkesten önce gezebilecekler.
  • Bienal kapsamında gerçekleşecek özel etkinlikler ve partilere giriş imkanı sağlayacak “BienalArtı” biletleri ile sanatseverler İstanbul Bienali sanatçıları ve yabancı konuklarıyla beraber güncel sanat dünyasının bir parçası olacak.
  • “BienalArtı”, Bienal süresince tüm sergi mekânlarına sınırsız giriş hakkı sağlayacak.
  • Bienal boyunca sanatseverler “BienalArtı” biletleri ile belirlenecek kafe, restoran, kitabevi ve müzik evlerinde indirimler kazanacak.
  • “BienalArtı” bileti sahipleri ayrıca Bienal rehberini de ücretsiz alabilecek…


İki kişi için geçerli olan “BienalArtı” biletlerinin fiyatı ise 150TL. Biletler biletix’de!

Bienal hakkında kısaca…
WHW (What, How & for Whom) küratörlüğünde “İnsan Neyle Yaşar?” başlığıyla düzenlenecek olan 11. Uluslararası İstanbul Bienali, 40 ülkeden dünya güncel sanat çevrelerinde tanınan ya da yeni keşfedilen 70 sanatçı ve sanatçı grubunun 120’den fazla projesini bir araya getirecek.

Tophane’de İstanbul Denizcilik İşletmeleri’ne ait alandaki 3 numaralı Antrepo, Tophane’deki Tütün Deposu ve Şişli’deki Feriköy Rum Okulu’nda gerçekleştirilecek Uluslararası İstanbul Bienali 12 Eylül – 8 Kasım tarihleri arasında İstanbul’u dev bir güncel sanat platformuna dönüştürecek.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER