› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 14.11.2014

"Grinin Elli Tonu" filminin yeni fragmanı yayınlandı

Büyük yankı uyandıran kitap serisi "Elli Ton" üçlemesinin ilk filmi olan "Grinin Elli Tonu" 13 Şubat'ta vizyona girecek. Tüm dünyada merakla beklenen filmin Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanan fragmanı Pudra.com'da.

E. L. James’in tüm dünyada çok ses getiren kitap serisi “Elli Ton” üçlemesinin ilk filmi "Grinin Elli Tonu"nun nefes kesen yeni fragmanı yayınlandı. Christian Grey’i Jamie Dornan, Anastasia Steele’i ise Dakota Johnson'ın canlandırdığı filmin fragmanındaki cesur sahneler çok konuşulacak.


Filmin ana karakterleri Anastasia Steele ve Christian Grey'in arasındaki sahnelerde ateşin yeteri kadar hissedilmediği, bu nedenle seks sahnelerin tekrar çekildiği belirtildi. Sevişme sahneleri için yeniden sete dönmek zorunda kalan oyuncuların yeni görüntüleri yeni yayınlanan fragmana yansıdı.Üniversite öğrencisi Anastasia Steele ile gizemli iş adamı Christian Grey arasındaki tutkulu ve ilginç ilişkiyi anlatan kitaplar kısa sürede dünya çapında birçok hayran edinmişti. 2015 Sevgililer Günü’nde vizyona girecek olan filmin rekor kırması bekleniyor.

Filmin Sevgililer Günü'ne özel yeni bir fragman da yayınlandı. Fifty Shades of Grey - Valentine's Day videosunu izlemek için tıklayın.POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER