› 
 › 
pudra.com 12.02.2010

Haftanın filmi: Sevgililer Günü

Julia Roberts, Jessica Alba, Ashton Kutcher, Jessica Biel, Patrick Dempsey, Jennifer Garner, Anne Hathaway, Shirley MacLaine; bu filmde!

 
sevgililer gunu film mkl
Bu filmde kimler yok kimler… Jessica Alba (“Fantastic Four/Fantastik Dörtlü”), Akademi Ödülü® sahibi Kathy Bates (“Misery/Ölüm Kitabı”), Jessica Biel (“I Now Pronounce You Chuck & Larry/Damadı Öpebilirsin”), Bradley Cooper (“The Hangover/Felekten Bir Gece”), Eric Dane (TV dizisi “Grey’s Anatomy”), Patrick Dempsey (“Enchanted/Manhattan'da Sihir”), Hector Elizondo (“Princess Diaries/Acemi Prenses” filmleri), Akademi Ödülü® sahibi Jamie Foxx (“Ray”), Jennifer Garner (“Juno”), Topher Grace (“Spider-Man 3”), Akademi Ödülü® adayı Anne Hathaway (“Rachel Getting Married/Rachel Evleniyor”), Ashton Kutcher (“What Happens in Vegas/Burada Olan Burada Kalır”), Akademi Ödülü® adayı Queen Latifah (“Chicago”), Taylor Lautner (“The Twilight Saga: New Moon/Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay”), George Lopez (“Beverly Hills Chihuahua/Beverly Hills Çuvava”), Akademi Ödülü® sahibi Shirley MacLaine (“Terms of Endearment/Sevgi Sözcükleri”), Emma Roberts (“Hotel for Dogs”), Akademi Ödülü® sahibi Julia Roberts (“Erin Brockovich”) ve sinemada ilk rolünü üstlenen ödüllü şarkıcı-şarkı sözü yazarı Taylor SwiftYıldızlardan kurulu bir kadronun bir araya geldiği “Valentine’s Day/Sevgililer Günü,” Los Angeles'ta yaşayan farklı insanların bir Sevgililer Günü boyunca aşk ve kalp kırıklığında yollarını bulmalarını anlatıyor. Çiftler ve yalnız olanlar aşkın bir gününde ilişkileri bulmanın, korumanın veya sona erdirmenin zirvelerini ya da dip noktalarını yaşıyorlar.

Birkaç kuşağa yayılan bir karakter kadrosunun gözünden anlatılan “Valentine’s Day/Sevgililer Günü” ilk buluşmalardan uzun süreli beraberliklere, genç aşıklardan eski vurgunlara, müzmin bekârlardan karşılıksız sevgilere pek çok ilişkiyi göz önüne seriyor.“Sevgililer Günü. Hoşuna gitse de gitmese de her yıl gelir.”Aşık ve mutluysanız, Sevgililer Günü sizin için kalpler ve çiçeklerle, romantizm ve duygusallıkla dolu bir gündür. Aşkta şansı yaver gitmeyenler arasındaysanız, herhangi bir günden farkı yoktur.Beyazperdenin en büyük romantik komedi hitlerinden bazılarında aşkın farklı yönlerini başarıyla aktarmış olan yönetmen Garry Marshall, “Bazı insanlar Sevgililer Günü'nün en güzel şey olduğunu düşünürken, bazıları onu görmezden gelmeye çalışıyor,” diyerek, duygularını belli etmeyen meşhur ses tonuyla. “Yani farklı insanlar için farklı anlamlar ifade ediyor. Diğer tatiller daha net bir duruşa sahip” diye ekliyor. “Noel'de ağaç süsleriz, bana hediye verirsiniz, güzel şarkılar söyleriz, eve gider yatarız. Yılbaşında içeriz, saat 12'de öpüşürüz, duygusal şarkılar söyleyip ağlarız, eve gidip yatarız. Bu kadar basit. Anlaşıldı. Ağaç Dikme Günü... En büyük tatil değil ama giderek büyüyor çünkü hepimiz 'yeşile dönüyoruz. Ama Sevgililer Günü belirsiz. Tarif edilmesi güç bir gün çünkü aşkı tarif etmek güç; bu öyküyü bu kadar iyi yapan şey de bu. Hepimizin romantizme yoğunlaştığı gün hakkında neden bir romantik komedi çekilmesin ki? İşte bu film, ‘Valentine’s Day/Sevgililer Günü.’”Marshall filmle ilgili şöyle diyor: “Bu filmin insanları bir ilişkide şansını denemeye ve belki de aşık olmaya teşvik edeceğini umuyoruz. Aşıksanız bu harika bir şey olabilir.; size ihtiyaç duyan biri olduğunu bilmek gerçekten çok güzel bir şey. Sevgililer Günü, bunu bir denemek için güzel bir gün. Ama bir ilişkide olun ya da olmayın, Sevgililer Günü stresli geçebilir; o yüzden hazırlıklı olun.”


PUDRA'YI TAKİP EDİN
Popüler Galeriler
yilbasi ic camasiri en guzel 2015
anneler hediye yilbasi 2015
swarovski 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu taki kristal moda aksesuar
instagram unluler
kiz arkadasim sevgili hediye yilbasi 2015 yeniyil armagan
en yakin arkadas hediye yilbasi 2015 yeniyil cok okunanlar
en hesapli elbise yilbasi 2015
erkek arkadas sevgili 2015 yilbasi yeniyil hediye armagan
EN YENİLER