› 
 › 
11.06.2010

Haftanın Filmi: Sex and the City 2

Merakla beklenen Sex and the City 2 nihayet 11 Haziran’da vizyona giriyor. Bu kez 4 arkadaşın macera dolu tatilini izliyoruz.

Eğlence, moda, arkadaşlık; hepsi ve daha fazlası “Sex and the City 2” ile geri dönüyor. Bu devam filminde Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) ve Miranda (Cynthia Nixon), büyük elmadan bir ısırık daha alırken, parıltılı hayatlarına ve aşklarına devam ediyorlar.

Haftanın Filmi: Sex and the City 2Nikah masasında “evet” dedikten sonra neler olur? Dört arkadaşın hayatı her zaman diledikleri gibidir ama hayat sürprizleri de barındırmasaydı “Sex and the City” de olmazdı… Bu sefer 4 arkadaş New York’tan, dünyanın en lüks ve egzotik yerlerinden birine, partinin hiç sona ermediği, her köşesinde gizemler barındıran, büyüleyici bir maceraya doğru savrulurlar. Bu gezi, dört arkadaşın evlilik, annelik ve benzer durumların hayatlarına kattığı (ve çoğu zaman savaşmak zorunda kaldıkları) geleneksel rollerinden kaçmak için çok doğru bir zamanda çıkagelir. Ne de olsa, bazen tek yapmanız gereken dostlarla bir kaçamaktır…“Sex and the City 2”yi, Candace Bushnell’ın kitabına dayanan karakterlerden, Darren Star’ın yarattığı TV serisine dayanarak, kendi senaryosundan Michael Patrick King yönetti. Filmin başrol oyuncuları; Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ve Cynthia Nixon, ile John Corbett ve Chris Noth. Ayrıca diğer rollerde, David Eigenberg, Evan Handler, Jason Lewis, Willie Garson ve Mario Cantone yer alıyor. Michael Patrick King, Sarah Jessica Parker, Darren Star ve John Melfi ile birlikte filmin yapımcılığını da üstleniyor. Filmin yönetici yapımcıları ise; Toby Emmerich, Richard Brener ve Marcus Viscidi.“Sex and the City 2” 11 Haziran itibariyle sinemalarda…


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER