› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 14.06.2012

Haftanın filmleri (14 Haziran)

Bu hafta komedi, gerilim ve dram türünde 4 yeni film vizyona giriyor. İşte 15 Haziran 2012'de vizyona girecek filmler...

Haftanın filmleri (14 Haziran) karanlik golgeler sinema 2
2/6

Karanlık Gölgeler


Tim Burton-Johnny Depp ortaklığının ürünü olan filmde Helena Bonham Carter, Eva Green, Michelle Pfeiffer ve Jackie Earle Haley yer alıyor.

Filmin konusu şöyle: "1960'lı yılların popüler gotik-gerilim dizisinden uyarlanan film, zengin ve çapkın vampir Barnabas Collins'in cadılar, hayaletler ve canavarlarla dolu karanlık dünyasını beyazperdeye taşıyor. Barnabas muhteşem bir hayat sürerken, kıskanç bir cadı tarafından lanetlenerek kontluğu elinden alınan ve 200 yıl kadar toprak altında, tabutta kilitli kalan bir vampirdir. 1972 yılında kopan bir fırtına onun da tabutunu yeraltından çıkartır ve meraklı köylüler sayesinde artık özgür bir vampirdir. Makamını ve intikamını almak için yaşadığı malikaneye geri dönen Barnabas, bildiği, tanıdığı her şeyin, içinde yaşadığı zamanın değiştiğini keşfedecektir. Yeni ailesine ve hayatına uyum sağlamaya çalışırken aklındaki tek hedef onu lanetleyen cadıdan intikamını almaktır."
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2