› 
 › 
Pudra.com 07.01.2015

Kocan Kadar Konuş film oldu

Şebnem Burcuoğlu'nun Kocan Kadar Konuş adlı kitabı 2014 yılında, uzun süre en çok satan kitaplarda birinciliği elden bırakmamıştı. Aynı isimli kitaptan uyarlanan Kocan Kadar Konuş filmi, 20 Mart'ta vizyonda olacak.

BKM, 2015 sezonunun iddialı komedilerinden birinin daha çekimlerine başladı! Şebnem Burcuoğlu’nun son dönemin çok satan aynı isimdeki kitabından beyazperdeye uyarlanan "Kocan Kadar Konuş", tipik bir Türk ailesinin ve bir Türk kızının eğlenceli macerasını Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde beyazperdeye taşıyor!

Kocan Kadar Konuş film oldu
kocan kadar konus ezgi mola murat yildirim

Filmin başrollerindeki Efsun ve Sinan karakterlerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım canlandırırken; onlara televizyon, tiyatro ve sinema dünyasının en ünlü ve duayen isimleri eşlik ediyor! Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Ebru Cündübeyoğlu, Begüm Öner, Eda Ece, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Cem Kılıç, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Romina Özipekçi ve Şebnem Sönmez, koca bulup evlendirmek istedikleri "Efsun"un macerasındaki birbirinden renkli aile üyelerini ve komşularını oynuyorlar. “Kocan Kadar Konuş” 20 Mart’ta vizyonda olacak.


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER