Habertürk 11.04.2013

Şahika'nın son kozu!

"İntikam"ın bu haftaki bölümümde; Şahika, Emre ile Yağmur'un evlenmelerini engellemek için son kozunu oynayacak ve kayınpederi Şeref'i çağıracak.

Gösterildiği ülkerlerde izlenme rekorları kıran Revenge adlı diziden Türkiye'ye uyarlanan "İntikam", sürükleyici bir bölümle daha evlerimize konuk olacak.

Şahika'nın son kozu!

Rüzgar, Derin'in odasında bulduğu kaseti izlemek ve içindekileri öğrenmek için Hakan'dan yardım ister. Durumu öğrenen Yağmur, Hakan'a kaseti ondan alması için elinden geleni yapmasını söyler. Şahika ise son kozunu oynar ve kayınpederi Şeref'i Emre'nin evliliğini engellemek üzere eve çağırır.

Emre ile bir an önce evlenmek isteyen Yağmur, bu engeli de aşmak üzeredir. Ancak Şeref'ten, başta kendi oğlu Haldun olmak üzere tüm aile çekinmektedir.

Yağmur'un Cemre'ye asıl babasının kim olduğunu gösterecek video Arsoylar'ın evine gelmiştir; fakat Cemre'nin eline geçmemiştir.

Rüzgar, Derin'in peşini bir türlü bırakmaz. Telefonuna mesajlar bırakır. Kaseti Rüzgar'dan alamayan Yağmur, onu korumak için istemediği bir kimseden yardım almak zorunda kalır. Bu kişi Derin'dir. Kaseti geri almak için Rüzgar'a randevu verir.

Yağmur, Emre'nin dedesinin karşısına yarım saatlik bir gecikmeyle çıkar. Fazlasıyla gergin başlayan tanışma Şahika'yı çok mutlu eder. Rüzgar, Derin'in gidişinin Şahika ve Arsoylar'la ilgili olduğunu çözmek üzeredir. Rüzgar'ı gören ve ona aşık olan Derin ise Yağmur'un kontrolünden çıkar.

İntikam'ın 14. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER