Pudra.com 05.07.2012

The Doctor Oz Show'a 3. Emmy ödülü

"The Doctor Oz Show" adlı programıyla üçüncü kez Emmy ödülü kazanan Dr. Mehmet Öz, kısa İstanbul ziyaretinde basın mensuplarıyla buluştu.

Bu yıl üçüncü kez Emmy ödülü kazanan “The Doctor Oz Show”un başarılı sunucusu Dr. Mehmet Öz, 4 Temmuz Çarşamba akşamı Reina’da düzenlenen bir yemekte basın mensupları ile bir araya geldi. Kilo aldıran 5 büyük hataya karşılık, kilo vermenin 7 sihirli formülünü açıklayan Dr. Öz, Sağlık Bakanlığı’nın obeziteye karşı başlattığı mücadeleye de destek verdiğini belirtti.

The Doctor Oz Show'a 3. Emmy ödülü

Home TV’nin gündüz kuşağı yayınlarının vazgeçilmezi olan “The Doctor Oz Show” ile sağlıklı yaşam reçeteleri vererek topluma bilinç kazandırmayı hedefleyen Dr. Mehmet Öz, düzenlenen yemekte, Türk halkında değişim yaratacak konuları açıklarken, kilo almanın nedenleri ile zayıflamanın mucizevi formüllerini açıkladı. Sağlık Bakanlığı’nın geçtiğimiz haftalarda obeziteye karşı başlattığı mücadeleye de destek veren Öz, halkı bilinçlendiren bu hareketin önemine değindi.

Digiturk 17’nci kanalda hafta içi her gün 13.00 ve 19.00’da yayınlanan “The Doctor Oz Show” ile gündemden düşmeyen Mehmet Öz, Reina’da gerçekleşen buluşmada sağlıkla ilgili yedi ölümcül hata ve kilo aldıran hataların yanı sıra kilo verme problemi, çözümleri ve porsiyon ayarlama rehberini de açıkladı.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER