› 
 › 
16.01.2023

Yeşilçam'ın 'Muhteşem İkili'si aynı sahnede!

Yeşilcam yıldızları Ediz Hun ve Selma Güneri, Muhteşem İkili adlı romantik komedi oyunuyla 22 Ocak Pazar günü tiyatro sahnesinde buluşuyor.

Tiyatro Ak’la Kara, Yeşilcam yıldızları Ediz Hun ve Selma Güneri'yi yıllar sonra “Muhteşem İkili” adlı romantik komedi oyunuyla 22 Ocak Pazar günü saat 17.00 tiyatro sahnesinde buluşturuyor.

Yeşilçam'ın

Yeşilcam’ın ünlü yıldızlarından Ediz Hun ve Selma Güneri’yi yıllar sonra ilk kez tiyatro sahnesinde bir araya getiren oyun “Muhteşem İkili” Tiyatro Ak’la Kara’da 22 Ocak tarihinde seyirciyle buluşuyor.
 
Ediz Hun & Selma Güneri

Oyunun kadrosunda birbirinden değerli isimler yer alıyor. Oyunu yöneten Atilla Şendil, yönetmen yardımcıları; Ozan Dağara- Pelin Turancı, dekor; Şirin Dağtekin, Işık Yüksel Aymaz, oyuncular Ediz Hun, Selma Güneri, Savaş Özdural, Ilgın Angın ve Fatih Özacun bulunuyor. İkili ilişkileri anlatan oyunun konusu; Yılların değiştiremediği tek şey belki de Aşk’tır!
 
Ediz Hun & Selma Güneri

Engin ve Meltem bir zamanların en ünlü Yeşilçam, kabare ve televizyon oyuncularındandır. Sahne birliktelikleri evlilikle sonuçlanmış fakat bir süre sonra hem oyuncu hem evlilik ilişkileri bitmiştir. Aradan geçen 10 yılın ardından birbirlerinin isimlerine bile tahammül edemeyecek noktaya gelmişlerdir. İkisiyle ayrı ayrı görüşmeyi sürdüren Engin’in yeğeni Savaş’a çalıştığı televizyon kanalından eski meşhur oyuncuları bir araya getirmekle ilgili bir program verildiğinde süreç başlar. Acaba Savaş birbirine dayanamayan bu ikiliyi bir araya getirmeyi başarabilecek mi?
 
Muhteşem İkili Oyun

“Muhteşem İkili”​ Künye
Yazan / Uyarlayan : Savaş Özdural
Yöneten: Atilla Şendil
Yönetmen Yardımcıları: Ozan Dağara – Pelin Turancı
Dekor: Şirin Dağtekin
Işık: Yüksel Aymaz
Oyuncular: Ediz Hun, Selma Güneri, Savaş Özdural, Ilgın Angın, Fatih Özac

Romantik komedi tadında “Muhteşem İkili” oyununu kaçırmak istemeyen tiyatroseverler, biletleri Tiyatro Ak’la Kara gişelerinden 0216 541 43 59 numarayı arayarak ya da Biletix ve Biletinial’dan satın alabilir.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER