pudra.com 03.06.2009

Avon’dan meme kanserine destek

Avon çok işlevli kumaş çantasıyla meme kanseri mücadelesine desteğe çağırıyor!

Bu yaz çarşıda, plajda her yerde meme kanseriyle mücadeleye destek olabilirsiniz...

Avon’dan meme kanserine destek


Günümüzde her 3 saniyede bir kadın erken teşhis yöntemleri kullanılarak tedavi edilebiliyor. Erken teşhis edilemediği durumlarda ise, her 14 saniyede bir kadın maalesef bu hastalık nedeniyle hayatını kaybediyor!

AVON, kadınların hayatını güzelleştirmek ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak için bir asrı aşkın süredir çalışmalarını sürdürüyor. 1996 yılında ise Türkiye’de başlayan ve şu ana kadar 1.1 milyon TL’nin üzerinde fon toplamayı başaran Avon Meme Kanseri ile Mücadele Çalışmaları, kadınları meme kanseri konusunda bilinçlendirmeyi ve erken teşhis imkanlarına erişimi kolaylaştırmayı hedefliyor.

Siz de bu yaz, AVON’un “Çok İşlevli Kumaş Çanta”sını satın alarak bu mücadeleye destek verebilirsiniz. Sadece 4,90TL’ye alacağınız AVON’un son derece kullanışlı çantası ile hem meme kanseri ile mücadele çalışmalarına katkıda bulunacak hem de çevre dostu bu ürün ile ister çarşıda ister plajda şıklığınızı tamamlayacaksınız.

AVON Müşterisi olarak, “Çok İşlevli Kumaş Çanta”yı satın almak için 0 800 211 44 80 no’lu AVON Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve müşteri temsilciler ile irtibata geçmek için tıklayın.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER