Pudra.com 17.12.2012

Dermalogica’dan yeni yıl fırsatı

Cildin en temel ihtiyaçlarına cevap veren Dermalogica'nın yeni yıl özel setleri, yılbaşı hediyelerine sağlıklı bir alternatif sunuyor.

Dermalogica’nın yeni yıla özel olarak, cildin en temel ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan setleri sevdiklerine işe yarar bir hediye vermek isteyenler için birebir!. Setler Dermalogica'nın bir orijinal boy ürünü ve iki seyahat boy ürününden oluşuyor ve orijinal boy ürünün fiyatına satılıyor.

Dermalogica’dan yeni yıl fırsatıYeni yıla özel olarak satışa sunulan bordo setin içinde, cilt dokusunu düzelten ve yaşlanma ile savaşan aktif içeriklerin cilt tarafından emilmesine yardımcı olan bir termal cilt yenileyici Multivitamin Thermafoliant bulunuyor. Set ayrıca cilt temizleyici Skin Resurfacing Cleanser ve içerdiği antioksidanlar ile cildi gerginleştirmeye yardımcı tonik Antioxidant Hydramist'ın seyahat boylarını içeriyor.

185 TL.Yeşil kutuda pirinç bazlı peeling Daily Microfoliant'ın orjinal boyu yer alıyor. Aynı zamanda set içerisinde yağ bazlı birikimleri temizleyen Precleanse’in ve cildi aşındırmayan hidroksi asitli peeling bakımı Gentle Cream Exfoliant’ın ise seyahat boyu bakım ürünleri bulunuyor.

186 TL.
Dermalogica’nın yılbaşına özel turuncu setinde ise sabun içermeyen köpük jel temizleyici Special Cleansing Gel , ciltteki yağ ve makyajı nazikçe ciltten temizleyen Precleanse ve ölü hücrelerin ciltten dökülmesine yardımcı olarak, yumuşak ve sağlıklı bir görünüm sağlayan Skin Prep Scrub’ın seyahat boyları bulunuyor.

113 TL.

Dermalogica'nın yılbaşına özel hazırlanmış bu setleri, yeni yıla temiz bir ciltle başlamak isteyenlere veya sağlıklı cildi sevdiklerine hediye etmek isteyenlere cazip bir alternatif sunuyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER