21.02.2018

Pudra.com olarak diyoruz ki 'göz çevresine dikkat'

Göz çevrenizdeki çizgilerin sizi 20 yaş büyük göstereceğini biliyor muydunuz? Biz de sizler için göz çevrenize uygulayabileceğiniz en iyi kremleri seçtik!

Yves Rocher

Formülü parfümsüzdür; renklendirici, paraben ve mineral yağlar içermez. Anında ferahlatan jel dokusu ile göz çevresini rahatlatır ve hücreleri canlandırır. Bakışlara hafif ışıltılı bir görünüm verir. Okside olmayan metal 3 bilyeli özel ucuyla göz çevresine masaj yaparak bölgedeki kan dolaşımını hızlandırır.

Gülümsek en iyi makyajı gölgede bırakır mı? Bırakır! Bu konuda hepimiz hemfikiriz. Fakat gerçek şu ki, göz bölgesi daha fazla dikkat gerektiriyor. Pudra.com olarak diyoruz ki "Göz Çevresine Dikkat!"

Gözleriniz, sizi 20 yaş büyük gösteriyor!

Göz çevresindeki cilt %40 daha ince ve %50 oranında daha hızlı nem kaybede, yüzünüzün en az elastik bölgesi. Bu nedenle ne yazık ki daha hızlı yaşlanıyor. Aynı zamanda hissedilmese de yüzünüzün en kurak bölgesidir. Dolayısıyla göz çevresi için 20'li yaşlardan itibaren önlem almamız gerekiyor. Üstelik gülümsediğimiz anlarda göz çevresinde oluşan çizgiler, kaz ayakları sadece yaşınızı ortaya çıkarmıyor, olduğunuzdan daha yaşlı görünmenize yol açıyor. 

Cilt hücrelerini yenilemek, ince çizgilerin görünümünü iyileştirmek ve çevresinde oluşan sinir bozucu koyu halkalarla savaşmak zorunda kalmak istemiyorsanız göz kremi uygulamaya öncelik vermeye başlamanız gerekir.

İşte Pudra.com olarak sizler için önerebileceğimiz kremler...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2