@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 08.06.2012

Organik güneş kremleri

Güneşin eskiye göre çok daha tehlikeli olduğu hepimizce bilinen bir gerçek. Bu tehlikeyi minimuma indirmek için organik ürünlere yönelmekte fayda var. Pudra.com organik güneş kremlerini yazdı.

Organik güneş kremleri 30 faktorlu florame 2
2/7

Florame SPF30 Vücut Güneş Kremi


Geri dönüşümlü ambalajlarda satılan Florame güneş ürünleri, 50, 30 ve 15 faktörlü yüz koruma kremleri ile vücut koruma kremleri ve güneş sonrası krem olmak üzere 3 ana gruptan oluşuyor. Güneşe karşı optimum koruma sağlayan özel doğal içeriklere sahip olan Florame güneş ürünlerinin içerikleri ise şöyle:

- Organik Buriti yağı: Amazonlar arasında aynı zamanda 'Hayat Ağacı' olarak bilinen Buriti Yağı, içeriğindeki yüksek orandaki karoten sayesinde UV ışınlarını absorbe eder ve serbest radikalleri engeller.

- Organik Meryempelsengi yağı: İçeriğindeki yağ asitlerinden dolayı, cildin yenilenmesinde etkendir. Kurumuş ve nem kaybına uğramış ciltler için faydalıdır.

- Mercan kayalarına ve denizlere zarar vermeyen mineral filtreler.

Paraben, fenaksietanol, silikon, GDO’lu bileşen, sentetik renklendirici, sentetik parfüm içermiyor. ECOCERT tarafından Organik Kozmetik standartlarına uygun olarak sertifikalandırılmıştır.

88 TL.

Florame.com.tr
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2