UV korumalı nemlendiriciler ve favori makyaj bazlarımız

Cildinizi yaz-kış hem nemlendirecek hem de güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyacak UV korumalı nemlendiricileri ve favori makyaj bazlarımızı listeledik!

UV korumalı nemlendiriciler ve favori makyaj bazlarımız Elixir Jeunesse - Detoks Etkili 50 GKF Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi
2/9

Elixir Jeunesse - Detoks Etkili 50 GKF Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi


Yves Rocher'nin detoks etkili bu su bazlı yaşlanma karşıtı yüz kremi hafif yapısı ile hem karma hem de yağlı ciltleri daha mutlu edebilecek özelliğe sahip. 30 faktör seçeneği de bulunan kremin bir önemli özelliği ise baz kullansa bile fondöteni kusma sorunu olan ciltlerde bazın altına kullandığınızda sizi güneşe karşı koruyan harika bir nemlendirici olması. Yaşlanma karşıtı ürün aynı zamanda bir bakım kremi. Birçok özelliği bir arada bulundurması sayesinde Yves Rocher Elixir Jeunesse, yazın kullandığımız nemlendiriciler arasında gerçek bir şampiyon! Ancak kışın şehrin sert koşullarına karşı da cildi koruyor, nemlendiriyor. 30 ml'lik ürünün liste fiyatı 109.90TL ancak dönemsel olarak indirime giriyor. Örneğin şu sıra yvesrocher.com.tr sitesinde %20 indirimle 87.92TL ve kesinlikle fiyatının hakkını verdiğini söyleyebiliriz.
 
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2