› 
 › 
Pudra.com 02.04.2012

Doğal yoldan botoks etkisi

Natura Bissé’nin "La Alternativa" isimli özel bakımı; botoks, yüz gerdirme ve dolgu uygulamalarını yaptırmayı tercih etmeyen, doğal çözümle etkili ve gözle görülür sonuç almak isteyenlere alternatif olarak doğdu.

90 dakika süren bu bakıma cilt temizlenerek başlanıyor. Cilt temizlendikten sonra Four Seasons Bosphorus Spa&Hammam’ın uzman terapistleri tarafından yapılan analiz ile, yoğunlaşılacak bölgeler ve cildin ihtiyacı olan ürünler belirleniyor.

Doğal yoldan botoks etkisi

5 farklı meyve asidinden oluşan bir karışım ile uygulanan gliko peeling ile cilt ölü tabakadan arındırılıyor ve bu karışım içerisindeki yoğurt ekstresi sayesinde bu işlem cildi kurutmadan yapılabiliyor.

Peeling sonrası
Peeling sonrası cilde Natura Bissé La Alternativa Serum ve Serum kremi ile derin doku masajı yapılıyor. Ses frekansı ile çalışan Natura Bissé markasına özel Sono-Lifting aleti ile de titreşim gönderilerek cilt kasları uyarılıyor ve kolajen üretimi arttırılıyor.

Cilt masajı sonrası uygulanan özel yosun maskesi ile cildin elastikiyet kazanması ve hücrelerin yenilenmesi sağlanıyor. Maske, yumuşak bir şekilde cildin şeklini alıyor ve her bir gözeneğe nüfuz ediyor.

Natura Bissé inhibit özel şok serumları ile La Alternativa bakımı sonlandırılıyor.

Kişiye özel reçete
Bakım sonunda terapistler kişiye özel bir reçete hazırlıyor. Bu reçetede cilt tipine ve yoğunlaşılan bölgeye özel ürünler ve nasıl kullanılacakları belirtiliyor. Elastikiyet kaybı veya kırışıklık sorunu olan ciltlerde bakım kür olarak tavsiye ediliyor ve ayda 3 kez uygulanarak kalıcı ve gözle görülür değişiklikler elde edilmesi sağlanıyor.

Natura Bissé La Alternativa bakımını özel davetlerinizin bir gün öncesinde uygulayarak hızlı ve etkili sonuçlar da alabilirsiniz.

Natura Bissé hakkında
Research Laboratory’nin eski Müdürü olan Ricardo Fisas Mulleras tarafından 1979 yılında kurulan Natura Bissé, dünya çapında kendi kategorisinde büyüme hızı en yüksek olan, tanınmış bir lüks ürün markasıdır. Kozmetiği bilimle tanıştırma konusunda lider olan Natura Bissé, dünya çapında tanınmış dermatologlar, estetik cerrahlar ve makyaj uzmanları tarafından geliştirilen, çağdaş ve gelişmiş cilt bakım ürünleri konusunda uzmandır. Şirket, yoğun bilimsel araştırmalarla yeni ve aktif cilt bakım bileşenlerinin geliştirilmesine çalışıyor ve farklı cilt türlerine uygun, seçilmiş ürünlerden oluşan geniş bir cilt bakım uygulaması serisi sunmaktadır. Natura Bissé, perakende ve profesyonel sektörlerde çağdaş teknoloji ve lüks ambalaj kullanımı ile en son cilt bakım teknolojisini ve kaliteli aktif bileşenleri kullanarak güzel ve sağlıklı cilde vurgu yapan mükemmel ürün verimliliği ile tanınmaktadır. Şirket hakkında daha fazla bilgi için www.naturabisse.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

90 dk - Natura Bissé La Alternativa bakımı fiyatı: 210 €

*15 Nisan'a kadar geçerli olan, Spa&Hammam tüm bakımlarında %20 bahar avantajı var.


Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus
Çırağan Cad. No. 28
34349 Istanbul
Beşiktaş Tel: 90 (212) 381 40 00


www.fourseasons.com/bosphorus/


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER