› 
 › 
Pudra.com 26.06.2012

Penti’den gelinlere özel: Hera Koleksiyonu

Penti’nin doğallık, sadelik ve zarafetten ilham alarak yarattığı iç çamaşırı koleksiyonu kullanışlı yapısı ve minik detaylarıyla göz dolduruyor.

Penti’nin özellikle düğün günleri için ön plana çıkarttığı Hera koleksiyonunda yer alan ürünler, toparlayıcı özellilkerinin yanı sıra gelinliğin tamamlayıcısı oluyor. Çamaşırlar, özel ipeksi kumaşı ve dantel detaylarıyla göz dolduruyor.

Penti’den gelinlere özel: Hera Koleksiyonu

Hera straplez sütyen
Gelinlik altında fonksiyonelliğiyle rahatlıkla kullanılabilen veya çeyizlerde tercih edilen Hera straplez sütyen, ipeksi kumaşı ve dantel detaylarının yanı sıra, iç kısımda üst ve alt sırada kaymayı önleyen silikon bantları ve çıkarılabilir askılarıyla da dikkat
çekiyor. Hera sütyen, push-up dolgulu kaplarıyla muhteşem bir görünüm sağlarken, çıkarılabilir askılarıyla da straplez kıyafetlerle de kullanım kolaylığı sunuyor.

Hera sutyenlerin tamamlayıcısı olarak tasarlanan Hera Slip, özel ipeksi kumaşı ve dantel görünümüyle yokmuş hissi sağlıyor. Hera Hipster, gelinliğin altında popoyu toparlayan ürün özel ipeksi kumaşıyla yumuşaklık hissi veriyor.Sandra straplez sütyen
Penti’de yer alan ve straplez gelinlik modelleri içinde kullanılabilen Sandra straplez sütyen, beraberinde boyundan bağlanabilen askılarla birlikte satılmakta olup istenildiğinde askılı da kullanılabiliyor. Ürünün en önemli özelliği agrafının sırttan görünmeyecek şekilde yan kısımda olması olduğundan, gelinlik altında veya çeyizlik olarak tercih edildiği gibi sırtı açık kıyafetlerle de kombinlenebiliyor.

Yine straplez gelinliklerle kullanılması için Lotus, Pop, Cocktail ve Judy Straplez sutyenler, straplez olmayan askılı veya uzun kollu gelinliklerle kullanım için ise Sidney, Explore, Maxima, ve Judy sutyenler de öneriliyor.

Daha kusursuz bir vücut için
Karın, mide ve baseni incelten kaymayı önleyen silikon bel lastiği ile rahat bir kullanım sağlayan “Body Control”; popo bölgesini şekillendiren ve kaldıran “Pop up Korse”, özel örgüsüyle karın bölgesini düzleştiren “Karın toplayan korse” dikkat çeken ürünlerin başında yer alıyor. Ayrıca karın ve mideyi düzleştiren, bacak incelten “Karın toplayan&bacak incelten Korse”, düşük bel, iz yapmayan toparlayıcı özelliğe sahip “Premier Invisible” ise gelinlerin en çok tercih ettiği çorapların başında geliyor.

Çorap giymek isteyen gelinlere
Gelinliğin altına çorap giymeyi tercih edenler, Penti’nin beyaz veya vanilya renkli, yaz aylarında rahatlıkla kullanabilecek “Diana jartiyer”, “ince file jartiyer” ve 15 denye yarı parlak “Fantezi jartiyer” çoraplardan birini seçebiliyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER