› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 01.02.2013

Ünlülerin gelin saçları

Gelin saçımızın nasıl olacağına karar verene kadar göbeğimiz çatlamıştır ya da bir gün illa ki çatlayacaktır. Bakın ünlüler bu aşamayı nasıl atlatmışlar.

Evlenme kararı alınan dakikadan itibaren bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kafada dolaşan yüzlerce soru işareti, yapılacak onlarca iş, verilecek bir sürü karar arasından en çok kafa kurcalayanlardan biri gelin saçıdır. Belki yıllardır hayalinizde olan bir saç modeli vardır, belki de iş başa düşecek ve derin bir araştırmaya düşeceksinizdir.

Grace Kelly'den Audrey Hepburn'e, Nicole Kidman'dan Jessica Biel'e tek tük birkaç örnek hariç ünlülerin ne kadar da sadelikten yana olduğunu göreceksiniz. Nasıl mı?
Ünlülerin gelin saçı modellerini görmek için hemen tıklayın.audrey hepburn dugun
Mel Ferrer/Audrey Hepburn


Pudra.com olarak kendimize bir görev edindik. Yıllardır hayranlık duyarak izlediğiniz, dinlediğiniz ya da bir şekilde takip ettiğiniz ünlülerin neredeyse hiçbirinin bu konuyu o kadar da dert etmediğini sizlere kanıtlamak istiyoruz. Nereden mi biliyoruz, gördüklerimizden yola çıkıyoruz.

Evlenmeye karar verdiğiniz günden beri düğününüz var diye saçlarınızı kestirmediğinizi biliyoruz. Oysa bakın Audrey Hepburn kısacık saçlarına taktığı çiçek tacıyla ne kadar zarif, ne kadar güzel...
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12