› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 18.04.2013

Bu ay denemeniz için 22 farklı oje

Bu ay denemeniz için 22 farklı ojeyi bir araya getirdik. Bakalım içinden kaçını denemek için sabırsızlanıp, hemen işe koyulmak için ojelerinize koşacaksınız...

Sally Hansen

Ojenin mevsimi mi olurmuş demeyin! Eğer siz de bizim gibi biraz güneş görünce için açılanlardansanız, hafiften ısınmaya başlayan havayla birlikte süse püse biraz daha düşeceksiniz demektir. Kışın soğuk günlerinde koyuya boyanan tırnaklarınızı, güneşle birlikte biraz daha eğlenceli renk ve desenlere kavuşturacaksınız demektir.

Oje sürme konusunda beceriksiz olmaktan yakınıp duruyorsanız, buna bir son verin. Unutmayın ne kadar çok oje sürerseniz, beceriniz o kadar çok gelişecek, eliniz o kadar çok alışacaktır. Tüm o gördüğünüz desenler aslında bir hayal değil, kimileri çok basit etiketler yardımıyla ortaya çıkıyor, kimilerinin de bazı kolay teknikleri mevcut. Şimdi dilerseniz bir yerden başlayın ve bu ay denemeniz için seçtiğimiz ojelere bir göz atın.

Çok beğendiğimiz ve denemenizi önerdiğimiz oje renklerini ve desenlerini görmek için tıklayınız.En zor gözüken ojelerin bile doğru teknikle kolayca uygulanabileceğini unutmayın. Siz yeter ki uğraşmaktan zevk alın, hayal gücünüzün sınırlarını istediğiniz gibi zorlamakta özgürsünüz.Bazı görseller Pinterest'ten alınmıştır.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2