selen serdaroglu
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz.

Hayat kurtaran zamansız makyaj ürünleri

Pürüzsüz bir cilde sahip olmamızı sağlayan, rahatça uygulanan; hem gündüz hem de gece makyajında elimiz ayağımız olan makyaj ürünleri listemizi paylaştık.

Beauty Balm SPF 35 Creme Teintee
2/20

MAC Prep+Prime BB Beauty Balm Fondöten


İçeriğinde parfüm olmadığından hassas ya da yağlı cilde sahip olanların bile rahatlıkla kullanabileceği MAC Prep + Prime BB Beauty Balm, yoğun olmasına karşın son derece hafif bir yapıya sahip. Cilt tonunu dengeleme konusunda şampiyonumuz olan ürün özellikle yine MAC'lerde bulabileceğiniz özel fırçası ile kullanıldığında tam kapatıcılık sağlıyor, ciltte ağırlık hissi yaratmıyor. 

MAC Prep+Prime BB Beauty Balm'da tüm cilt renkleri için uygun renk seçenekleri mevcut. BB kremlerin sağladığı öncesinde nemlendirici kullanmaya ihtiyaç olmayan bu krem hem gündüz hem de gece makyajı için ideal. SPF 35 olduğunun da altını çizmek isteriz. Fiyatı 129 TL ancak bu fiyata 40ml sunuyor ve tabii ki kalpleri fethediyor. 

Ürünü yine MAC'lerde bulabileceğiniz fondöten için palet şekilli ve yüzü gölgelendirmeye yardımcı 190 numaralı fırça ile kullanabilirsiniz. Fırçanın fiyatı 156TL.
 
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2