› 
 › 
pudra.com 10.06.2009

Parti ve mezuniyet makyajı önerileri

Sephora mağazalarında Haziran ayı boyunca, parti ve mezuniyet makyajı hizmeti veriliyor!

Özel bir partiye gitmeye hazırlanıyor, nasıl makyaj yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız veya mezuniyet partisine gitmeye hazırlanan bir genç kızsanız Sephora’da profesyonel makyaj artistlerinden randevu alıp, giyeceğiniz kıyafet ve saç stiline uygun makyajı yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda ürünler hakkında pratik uygulama tekniklerini de öğrenebilirsiniz… Çok eğlenceli öyle değil mi?

Parti ve mezuniyet makyajı önerileri

Mezuiyet ve parti makyajı yaptıranlara, Ebil Saç Tasarım’dan %15 indirim çeki veriliyor. Böylece ne makyajınızı ne de saçınızı düşünmenize gerek kalmıyor.

Sephora profesyonel makyaj artistleri, makyajın çok daha homojen ve güzel görünmesi için düzenli cilt bakımının, cildin temizlenmesinin ve nemlendirilmesinin önemini vurguluyor. Gün boyu cildini nemlendirmek isteyenlere ise Yes To Carrots Daily Creme cilt bakım kremi öneriliyor.

Göz makyajı
Makyajın kalıcılığını arttırmak için kullanılan Sephora Lasting and Perfecting Fluid Foundation fondöten, göz kapaklarına da çok ince bir tabaka halinde sürülür. Üzerine, kıyafete göre seçilen renkte far uygulanır. Yaz döneminde, tenin rengine göre aydınlık ve ışıltılı makyaj daha dikkat çekici olur. Sephora Atomic Volume maskara ya da Sephora Lash Strecher maskara ile kirpiklerin uzunluğu ve yoğunluğu arttırılır, bakışlar anlam kazanır. Buğulu gözler yaratmak isteyenler ise Cargo’nun Smoky Eyes far setini kullanabilir. Gözleri küçük olanlar, daha dikkat çekici bir görünüm yaratmak için maskarayı alt kirpiklerine de uygulamalıdır.

Fondöten ve allık seçimi
Ciltte ton farkı yaratmadan doğal bir görünüm sağlanması için, kolay sürülen Sephora Lasting and Perfecting Fluid Foundation fondöten tavsiye ediliyor. Genç kızların, yüzlerinin şekline göre kullanacakları Sephora Blush Me Twice! pembe bronz allık ise gece boyu canlı bir görünüm kazandırır.

Makyajın son dokunuşu, dikkat çekici dudaklar
Göz makyajıyla uyumlu 12 renk seçeneğiyle, dudaklarında ıslak görünümü sevenlere önerilen Sephora Nectar Shine dudak parlatıcısı, 3 saat boyunca dudakları nemlendiriyor. Sephora Lip Attitude, mat tonlarıyla dudakları vurguluyor.

Cargo Blu_Ray Concealer Göz Altı Kapatıcısı 52 TL.
Sephora Fondöten 35,90 TL.
Cargo blu_Ray Pudra 60 TL.
Too Faced Pink Leopard Allık 27,5 TL.
Sephora Göz Kalemi 15,90 TL.
Sephora Far 25,50 TL.
Too Faced Lash Injection Maskara 43 TL.
Sephora Nectar Shine Dudak Parlatıcısı 26,50 TL.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER