› 
 › 
06.02.2019

Shiseido 2019 makyaj koleksiyonunda içten gelen güzelliğe övgü!

Japon güzellik mirasıyla kozmetik deneyimini buluşturan Shiseido, 2019 koleksiyonunda cilt bakımı ve güzelliğinde içten gelen güzelliğe övgüde bulunuyor.

Shiseido’nun köklü deneyimi, ustalık ve modern teknoloji ile bir araya geldi.

Cilt bakımındaki lider Japon mirasını makyaj ürünlerine de taşıyan Shiseido, ciltte görünür ama hissedilmez makyajı yenilikçi teknolojisi sayesinde keşfetti.

Shiseido'dan içten gelen güzelliğe övgü...

Shiseido, yepyeni bir vizyonla formüllerini yenilediği makyaj koleksiyonunda, minimal, lüks, etkileyici ve cesur görünümler için gerçek güzelliğin sırrını paylaşıyor: İçten gelen güzellik!

Biz de bu yenilikçi yaklaşımını merak ederek Shiseido'nun yeni koleksiyonunu mercek altına aldık ve 4 farklı kategorideki ürün gamını detaylı bir şekilde inceledik. Fotoğraf galerimizde ise en yeni ürünlerini, renk seçeneklerini ve güncel fiyatlarını bulacaksınız. 

Shiseido, yeni makyaj ürünlerini alışılmışın dışına çıkarak dokuları ve ciltte yarattığı hislere göre dört farklı gruba ayırdı: Inks, Gels, Powders, Dews. 
 
Shiseido ürün grupları

Makyajın her adımında ahenk yakalayan bütünsel yaklaşım...

Sanattan aldığı ilhamla, makyajın duyusal dokularına odaklanarak etkileyici görünümler yaratan Shiseido'da makyaj ürünlerinizi artık dokularına göre seçebiliyorsunuz.

Shiseido INKS

Japon kaligrafisinden esinlenen çarpıcı renklerle hatlarınızı belirginleştiren cesur, su geçirmez, yüksek pigmentli kolay uygulanabilir ürünler, Inks grubu altında bir araya geliyor. Bu grupta, eyeliner, eyeshadow, lipshine, mascara gibi ürünler öne çıkıyor.
 
Shiseido inks

Shiseido GELS

Shiseido'nun "gels" kategorisinde yer alan jel formundaki ürünlerinde ise dokunuşundan hemen hissedeceğiniz gibi hafif ve yenilikçi yapılarıyla kalıcı renkler yer alıyor.
 
Shiseido Gels

Shiseido'nun GEL kategorisindeki ürünlerin bu formu, makyajı görünür ama hissedilmez kılıyor.  

Shiseido POWDER
 
Shiseido Dews


Cildin hava almasını sağlayan pudra yapılı ürünler ile hem dudaklarınızı hem de yanaklarınızı renklendirmek mümkün. Böylece aynı ürünle iki ayrı işlemi yaparak makyaj malzemesi bütçenize de ciddi anlamda katkı sağlamış oluyorsunuz.

Shiseido DEWS
Shiseido Dews ürünleri

Cildinizin yüzeyini dönüştürecek aydınlatıcı ürünleri içeren Dews ise, yarattığı yansımalarla adeta ışıkla dans ediyor. Yeni koleksiyonda yüz, gözler ve dudaklara uygulanabilen multi-fonksiyonlu aydınlatıcı ürünler dikkat çekiyor.

Perfect Foundation BrushPudra.com editörlerinin dikkatini çeken bir diğer Shiseido ürünü ise daha önce kullananların çok sevdiği, Shiseido ürünlerini yeni incelemeye başlayanların ise mutlaka makyaj çantasına eklemesi gereken fondöten fırçası: Perfect Foundation Brush.

Sıvı, katı ve pudra dahil olmak üzere tüm fondöten tipleri için tasarlanan Perfect Foundation Brush pudralı yoğun emülsifikasyon ya da sıkıştırılmış fondötenden sıvı ya da krem fondötene kadar her tür fondötenin cildinize eşit bir şekilde dağılmasını sağlıyor.

Shiseido'nun makyaja dokunuşu profesyonel hale getiren fırçalarını daha önce deneyimlediyseniz, Perfect Foundation Brush'ın kabiliyetini zaten biliyor olmalısınız. Bizim daha fazla övmemize gerek yok. Tek kusuru biraz küçük olması olan Perfect Foundation Brush, aslında bu özelliği sayesinde her daim yanınızda olabiliyor. Bu anlamda küçüklüğünü bir artı olarak görebiliriz. 

Ürünlerin ambalaj tasarımlarında Japon etkisi hakim
Shiseido tüm koleksiyon

Yeni koleksiyonun ambalaj tasarımlarında da modern Japon etkisi hakim. Zamansız estetiği vurgulayan belirgin kırmızı çizgi, minimal Shiseido imzası taşıyor.

Shiseido ürünleri ve fiyatlarıShiseido’nun yeni makyaj koleksiyonu ile makyajda yepyeni bir dönem başlıyor. İçinizdeki ışığı özgürce ortaya çıkarmak için fiyatlı ürünlerin olduğu fotoğraf galerimize göz atmayı unutmayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2