Pudra.com 06.05.2009

Bu yaz saçlar nasıl olacak?

2009 yazında dağınık topuzları, örgülü saçları, uzun kakülleri, dalgaları ve bukleleri göreceğiz...Bu yaz saçlar nasıl olacak?
Yaz mevsimi boyunca günlük yaşantınızda, güneşlenirken, partilerde veya akşamları uygulayabileceğiniz saç modelleriyle gözler üzerinizde olacak! Ünlülerin modaya uygun saç modellerini deneyerek siz de Hollywood cazibesine sahip olabilirsiniz…

Örgü: İlkokul yıllarınıza örgü saçlarla geri dönün! Özellikle alının üzerinden veya başınızın tepesinden geçirilen örgü yapılmış saçlar, sizi Yunan Tanrıçaları gibi göz alıcı yapacaktır.


Dağınık topuz: Romantik ve sofistike. Topuz kadınları en asil gösteren saç modeli olarak gösteriliyor. Dağınık topuzun özelliği, biraz daha gelişi güzel olması ve saç tutamlarının dökülerek dikkati güzel yüzünüze çekmesi…


Uzun kesim: Yani kısa saçın biraz uzamış hali. Bu sezon saçlar pek fazla kısaltılmıyor, kısa saç modelleri daha uzun olarak tercih ediliyor… Özellikle düz saçlar için çok uygun bir model!


Saç bandı: Yaz aylarının en sevdiğimiz trendi, aslında geçtiğimiz yıldan beri süregelen saç bandı trendi olacak gibi görünüyor. Neden mi? Çok pratik bir model ve şekilsiz saçlara hemencecik farklı bir hava katıyor. Bu sezon özellikle bandın veya tacın hacimli saça takılması çok moda. Yani saçlar birazcık kabartılıyor!


‘Vintage’ dalgalar: Düz saça son! ‘Pırasa gibi’ düz saçlarından şikâyetçi olanlara gün doğdu. Bukle bukle veya dalgalı saçlar şimdi çok revaçta. Madonna ve Taylor Swift bu modeli benimseyen ünlüler arasında. Tarzınıza göre radikal buklelerin yerine belki biraz daha geniş, açık dalgaları tercih edebilir, 1940’lu yıllara gönderme yapabilirsiniz…


Uzun kakül: Alnı geniş olanlar için ideal bir model! Uzun kâküller kadınlara çocuksu bir hava verirken gözlerinizi odak noktası haline getiriyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER