@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 25.03.2011

Doğal saç boyası Essensity!

Essensity saç boyası, doğal içeriği ve zararlı kimyasal içermeyen yapısıyla, doğal boya arayanların gözdesi olacak. Saçlarda renk, bakım ve stil bir arada, hem de en doğal yollarla!

35 yaşına kadar saçlarımın doğal rengini ve parlaklığını kaybetmemek için boyatmadım. Ama tabii beyazlar çıkmaya daha fazla görünür hale gelmeye başlayınca doğal saç boyalarını araştırmaya başladım.

Doğal saç boyası Essensity!
Essensity ürünleri

Essensity kuaförümde yemyeşil ambalajlarıyla ilgimi çekti. Hem kuaförümden hem de Essensity web sitesinden (essensity.com.tr) bu doğal saç boyası hakkında her türlü bilgiyi aldım. Ve saçlarım için en uygun boyanın bu olduğuna karar verdim.

Essensity hakkında öğrendiklerimi pudra.com okuyucularıyla paylaşmak istedim: Schwarzkopf Professional’ın doğal saç boyası markası Essensity'nin içeriğinde üzüm çekirdeği, balmumu ve ektoin var. Bu içerik sayesinde Essensity saç boyası hem saçlardaki hasarları onarıyor ve saçları yeniden yapılandırıyor, hem de saçlara esneklik, doğallık ve parlaklık sağlıyor.

Essensity en önemli özelliği yüksek doğallıktaki ilk saç boyası olamsı: Dolayısıyla amonyak, yapay parfüm, silikon, paraben, parafin ve mineral yağlar, alkol, formaldehit türevleri, yapay renklendirici gibi kimyasallar içermiyor.

Boyanın renk seçenekleri de harika: Altın sarısı, viyole tonları, çikolata kahveleri ve kızıllar bizi bekliyor. Beyazlarda %100 kapatma sağlayan bu boya, amonyak ve koku içermediği için yapılırken de sizi hiç rahatsız etmiyor.

Bir özelliği de saçlardaki beyazları tamamen kapatması. Renk açmak isteyenler için 4 tona kadar renk açma özelliğine sahip. Ve tabii ki saf organik özlerle hazırlanmış olması…

İşte Essensity renkleri...


Siz de saç renginizi doğal bir boyayla değiştirmek isterseniz Essensity'i inceleyebilirsiniz. Boya hakkında web sitesinden (essensity.com.tr) bilgi alabilirsiniz. Küçük bir not: Sitede Essensity saç boyası kullanan kuaförlerin listesi de var...

(Doğal saç boyalarının avantajlarını öğrenmek için Neden doğal saç boyası kullanmalıyız? yazımızı mutlaka okuyun...)

Elçin Erden


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER