12.04.2018

Gliss'in yeni marka yüzü ekranların sevilen ismi Müge Boz oldu

Gliss'in uzun saç aşıkları için geliştirdiği yeni Supreme Length serisinin yeni marka yüzü ekranların sevilen ismi oyuncu ve manken Müge Boz oldu.

Schwarzkopf’un yenilikçi saç bakım markası Gliss, uzun saç aşıkları için geliştirdiği yeni Supreme Length serisinin yeni marka yüzü Müge Boz oldu.

Gliss, uzun saç aşıkları için geliştirdiği yeni Supreme Length serisini, Marka Elçisi Müge Boz ile birlikte 12 Nisan 2018'deki lansman organizasyonu ile Ortaköy Ruby'de tanıttı.

İçeriğindeki keratin serum ve mikro onarıcı yağlar ile uzun saç bakımına özel olarak geliştirilen Supreme Length, tüm “Uzun Saç Aşıkları” için uygun çözümler sunuyor.

Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Alemdar’ın ve Pazarlama Direktörü Mehmet Başeğmez’in konuşması ile başlayan lansmanda Saç Bakım Grup Marka Müdürü Gözde Seylan yeni lansman ürünü Gliss Supreme Length’i anlattı.

Müge Boz: “Gliss Supreme Length yıllardır aradığım uzun saç bakımı…”

Son olarak sahneye gelen markanın yeni elçisi Müge Boz ise sözlerine şöyle başladı:

"Gliss’in uzun saçlara özel serisi Supreme Length’i sizlere ve tüm uzun saç aşıklarına lanse etmekten çok mutluyum. Biliyorsunuz, ben küçüklüğümden beri tam bir uzun saç aşığıyım, beni ben yapan en güçlü şeylerden biri uzun saçlarım. Uzun saçlı olanlar beni anlayacaklardır!" dedi. 

Boz, sözlerine şöyle devam etti:

"Uzun saçlar canlı, güçlü ve parlak görünmek için özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Saç bakım uzmanı Gliss, yoğun araştırmalar sonucu saç bakımında etkinliği kanıtlanmış ‘keratin serum’ ve ‘mikro onarıcı yağlar’ı birleştirerek uzun saç aşıklarının bugüne kadar beklediği bu pembe şeker gibi tatlı ürünü: Gliss Supreme Length’i yarattı. Bu canlı, dinamik, pembe dünyanın içerisinde olmak ve tüm uzun saç aşıkları için uygun saç bakımını onlara ulaştırabilmek ayrıca çok keyif verici.” 

Uzun saçlar için geliştirilen yeni seri, saçlarda oluşan yıpranmaları onarırken, şakayık çiçeği kokusu ile saçlarınızda benzersiz bir yaz kokusu bırakıyor.

Şampuan, saç kremi, sıvı saç kremi ve maskeden oluşan Gliss Supreme Length serisi, uzun saçlar için 4 aşamada etkili ve mükemmel bakım sunuyor.

Gliss Supreme Length Şampuan & Saç Kremi:
Uzun saçlar için özel olarak geliştirilen bakım formülü, içeriğindeki mikro onarıcı yağlar ve keratin özü ile saçları, ağırlaştırmadan fazla yağlardan arındırıyor, bakım yaparken daha pürüzsüz, güçlü ve parlak, uzun saçlar için gereken bakımı sağlıyor.

Gliss Supreme Length Sıvı Saç Kremi:
Özellikle yaz aylarında sahilde deniz ve güneşin etkileri ile savaşan uzun saç aşıkları için özel olarak geliştirilen Gliss Supreme Length Sıvı Saç Kremi Uzun saçların daha kolay taranmasına ve anında parlaklık kazanmasına yardımcı oluyor.

Gliss Supreme Length Maske:
2-3 günde bir duşta saçlarınıza uygulanan Supreme Length Saç Bakım Maskesi, yoğun bakım etkisi ile uzayan saçları yıpranmalara karşı onarıyor ve güçlendiriyor. 

Etkinliğe dair daha fazla fotoğraf için galerimize göz atmayı unutmayın.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2