@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 29.06.2012

Saça eşarp dolama çok moda!

Audrey Hepburn'un saçında gördüğümüzden bu yana yıllar geçti ama o ikonik görüntü gözümüzün önünden hiç gitmedi. Saça bağladığımız eşarplardan bahsediyoruz, çünkü onlar geri geldiler!

Retro görünümlü saç aksesuvarlarını şimdiye kadar çoktan görmüş veya kullanmış olabilirsiniz. Saç bantları, saça dolanan eşarplar malum çok moda... Hatta bu yaz kendi çapında "Lale Devri"ni yaşadığını bile söyleyebiliriz.
50'li, 60'lı ve 70'li yıllardan esinlenilen saç bantlarının bohem bir havası var.

Saç bandı diye genelleme yapıyoruz aslında. Bu sene moda olan saça eşarp veya fular sarma.

Kalın saç bantları da onların yerini tutabilir elbette.Yazın çok sıcaklarda, saçına söz geçirmekte zorlananların kurtarıcısı olacak saç bantlarını Pudra.com sevdi! Eh biraz model yapmayı öğrenmeliyiz tabii...

Saç bantı modeli görmek için tıklayın.
Bu retro görünümlü saç modasını ünlüler çoktan benimsemiş olacak ki en önce onlarda gördük.

Özellikle Katie Holmes saçına bu tür aksesuvarlar takmaya bayılıyor. Aslında biz bu modele hiç yabancı değiliz, öyle değil mi? Yazın, tatilde saçlarımızı güneşten korumak için genelde bu üçgen bağlamayı tercih ediyoruz.
Sadece Holmes değil; Jennifer Lopez, Rihanna ve Nicole Richie'de son zamanlarda karşımıza saç bantlarıyla çıkan ünlüler arasında...

Jennifer Lopez genelde bu stili tercih ediyor ve şu anda plajlarda da en çok görülen model bu.Yurtdışında eşarpları "türban" olarak dolama modeli de çok yaygınlaştı. Bu bizim anladığımız türde türban değil ama... Onlar bu modele türban diyorlar. Bakın, nasıl yapılıyor:Beğendiniz mi? Açıkçası çok cafcaflı ve iri desenliden ziyada puantiyeli veya düz renli eşarplarla bu model daha güzel oluyor. Denemenizi tavsiye ederiz. Unutmadan, büyük güneş gözlüğü bu modelin en olmazsa olmaz tamamlayıcısı!


(Kaynak: Pinterest)
POPÜLER GALERİLER
2018 plaj modasi
spor yapanlar icin sac modelleri
thylane 311 colorista make up
plaj sac modelleri 2018
cfda moda odulleri 2018 kim kardashian
2019 en iyi cruise koleksiyonlari
louis vuitton cruise 2019 defilesi kapak 4
chanel 2019 cruise koleksiyonu 58