Pudra.com 16.11.2011

Arı sütünün gücü: Burt's Bees

Arı sütü içeren, Türkiye'nin ilk ve tek "Gerçek Doğal" cilt bakım ürünleri markası Burt's Bees, Boyner'lerde ve eczanelerde yerini aldı. Kraliçe Arı'nın mucizesine siz de tanık olun!"Doğadan gelen en iyisidir ve vücudumuzda ancak en iyi içerikler en doğru sonuçları verebilir" felsefesiyle hareket eden Burt's Bees, adından da anlaşılacağı üzere arılardan gelen doğal içerikleri ürünlerinde kullanıyor.

Bu sebeple Burt's Bees'in en iddialı ürünlerinden biri olan Burt's Bees Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Gece Kremi'ni kelimelere sığdırabilmek için Kraliçe Arı'nın mucizelerle dolu hikayesini sizlere anlatmak istedik.


Kralice Arı'nın hikayesi
Kraliçe Arı'nın besin kaynağı olan Arı Sütü, Amino Asit, A, C, D, K Vitaminleri, B Vitamini türevleri gibi 134 besin öğesi içerir. Arı Sütü'nün arıların yaşam döngüsünde önemi çok büyüktür, yeni doğan bütün arılar ilk 3 gün boyunca Arı Sütü ile beslenir. Daha sonraki günlerde bal ve polen ile beslenmeye başlayan arılar işçi arıya, Arı Sütü ile beslenmeye devam eden arılar kraliçe arıya dönüşür. Kraliçe arı hayatı boyunca Arı Sütü ile beslenir. Bu zengin içerik, kraliçe arının işçi arılardan 40 kat uzun yaşamasının kaynağıdır. Kraliçe arı hastalıklara daha dirençlidir, günde kendi ağırlığının iki katı kadar yumurta üretebilmektedir.

İşte Arı Sütü içeren Burt's Bees Radiance Night Cream with Jelly - Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Gece Kremi, arılardan gelen bu mucizeyle doğal bir ışıltıya sahip, daha genç görünümlü bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Burt's Bees Radiance Night Cream with Jelly - Cilde Aydınlık Veren Gece Kremi
Boyner Mağazaları ve Eczanelerde 110 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER