pudra.com 06.08.2009

Body Shop rujlarla pürüzsüz dudaklar

The Body Shop’ın yeni Colourglide serisinde 37 renk seçeneğine sahip nemlendirici özellikte rujlar var!

The Body Shop’ın yeni rujları hem kalıcı, hem lezzetli, hem nemlendiricili, hem de rengarenk… Colourglide rujlar tek adımda kolayca sürülebiliyor ve içerdiği yoğun renk pigmentleri ile kalıcılığını uzun süre koruyabiliyor. Ayrıca içeriğinde bulunan doğal nemlendirici özelliği ile dudaklarımızın bakımını da yapıyor. Dudaklara pürüzsüz bir görünüm kazandıran rujun dudaklarınıza bıraktığı vanilya tadı da muhteşem!

Body Shop rujlarla pürüzsüz dudaklar

37 farklı rengi bulunan Colourglide rujlar için dünyaca ünlü makyaj uzmanı Chase Aston gündüz ve gece kullanım tüyoları veriyor: “Gün içerisinde, dudaklarınıza ruju hafifçe sürün ve daha düzgün ve modern bir görünüm için parmak uçlarınızla yaydırın. Akşam saatlerindeyse, bir dudak ruj fırçası ile rujdan bir miktar alın, kendi doğal dudak çizginizin üzerinden geçerek, dudaklarınızı belirginleştirin. Sonrasında ruju tüm dudağa uygulayın. Daha doğal ve kalıcı bir görünüm için, dudağınızdaki rujun fazlasını bir kağıt veya pamuk ile alın ve hafifçe bir kez daha uygulayın.”

Her cilt tonuna, her zevke uygun bir renk bulabileceğiniz Colourglide rujlar arasından seçim yapmak için The Body Shop mağazalarına uğrayabilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER