pudra.com 20.07.2009

Çay ağacı mucizesi

The Body Shop’un çay ağacı cilt bakımı serisi siyah nokta, lekelenme ve yağlanma gibi sorunların ilacı oluyor!

The Body Shop Tea Tree Çay Ağacı Serisi ürünlerine göz atmak için tıklayın.

Kendimize karşı olan beğeni ve özgüvenimizi cilt kusurları maalesef çok etkiliyor. Gerçek olmasa da dünyanın en problemli cildine sahip olduğumuzu düşünüyor, kendi kendimize kuruntu yapıyoruz.Doğal ürünleriyle tanıyıp sevdiğimiz The Body Shop’un kaynağını yine doğadan alan, cildi kurutmadan, bir hafta içinde gözle görülür sonuçlar veren Çay Ağacı serisi bu kusurları hedef alıyor. Firmanın iddia ettiğine göre, ürün testlerinde bu cilt bakımı serisini deneyenlerin elde ettikleri sonuçlarla kendilerine olan güvenlerinin arttığı, daha sağlıklı bir görünüme kavuştukları ve ciltlerini daha sağlıklı hissettikleri kanıtlanmış. Ben de düzenli olarak yüz yıkama jelini ve nemlendiricisini kullanıyorum. Geçmişten kalma sivilce lekelerini hafiflettiğini, cildimi daha duru yaptığını fark ettim.

Yenilenen Çay Ağacı serisi organik çay ağacı yağı, tamanu yağı ve limon çay ağacı içerikleri ile cildi soymadan nazikçe temizliyor ve bakımını yapıyor. Daha taze, yenilenmiş ve pürüzsüz bir cilt için fazla yağı emerek yağlanmayı kontrol altına alıyor. Gözeneklerin sıkılaşmasına, lekelerin ve siyah noktaların görünümünün de azalmasına yardımcı olur.

Dermatolojik ve klinik olarak test edildiği için güvenle kullanabilir. Seride temel içerik olarak, lekeli ve pürüzlü ciltler için mükemmel bir yardımcı olan ve anti-bakteriyel özelliği ile bilinen, Yerel Ticaret ürünü organik çay ağacı yağı kullanılmış. The Body Shop bu içeriği, benzeri olmayan Yerel Ticaret programı sayesinde, Kenya’ da dağ eteklerinde yaşayan ve çalışan usta çiftçilerden elde etmektedir.

Seride o kadar çok ürün var ki, her ihtiyacı karşılıyor… Hepsinin isminin önünde ‘Çay Ağacı’ var, ben devamını sıralıyorum: Skin Clearing Yüz Temizleme Jeli, Skin Clearing Yüz Temizleme Köpüğü, Siyah Nokta Giderici Peeling Temizleyici, Temizleme Mendilleri, Vücut Temizleyici, Skin Clearing Tonik, Skin Clearing Losyon, Leke Giderici Gece Losyonu ve daha spesifik ve hedef odaklı ürünler olarak Çay Ağacı Yağı, Leke Giderici Jel, Yüz Maskesi, Tazeleyici Mendilleri, Kapatıcı (01 & 02)...

Ürün Fiyatları

Çay Ağacı Skin Clearing Yüz Temizleme Jeli 22,90 TL.
Çay Ağacı Skin Clearing Yüz Temizleme Köpüğü 24,90 TL.
Çay Ağacı Siyah Nokta Giderici Peeling Temizleyici 22,90 TL.
Çay Ağacı Temizleme Mendilleri 14,90 TL.
Çay Ağacı Vücut Temizleyici 14,90 TL.
Çay Ağacı Skin Clearing Tonik 19,90 TL.
Çay Ağacı Skin Clearing Losyon 24,90 TL.
Çay Ağacı Leke Giderici Gece Losyonu 24,90 TL.
Çay Ağacı Yağı 12,90 TL.
Çay Ağacı Leke Giderici Jel 14,90 TL.
Çay Ağacı Yüz Maskesi 28,90 TL.
Çay Ağacı Tazeleyici Mendilleri 9,90 TL.
Çay Ağacı Kapatıcı (01 & 02) 17,90 TL.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2