10.09.2018

Cilt lekelerine karşı yeni ürün

Cilt lekeleri için yeni ürün: Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar serisi, içeriğindeki özel formüller sayesinde cilt lekelerine karşı yeni çözümler sunuyor.

Cilt lekelerini, farklı oluşma nedenlerine dayanan, cilt üzerinde uzun süreli izler bırakan bir cilt sorunu olarak tanımlayabiliriz.

Cilt lekelerine karşı yeni ürün: Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar serisi

Leke oluşumunu önlemek bakımlı bir cilde sahip olmak için çok önemli. Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar serisi, içeriğindeki özel formüller sayesinde cilt lekelerinİ önlemede çözümler sunuyor.
 
Cilt lekeleri, cildimize rengini veren melanin adlı pigmentlerin cildin belirli bir bölgesinde birikip, o bölgede doğal rengin dışında daha koyu bir renk alması ile belirginleşir ve zamanla kalıcı hale gelir.

Güneşin zararlı etkileri, ilerleyen yaş, yanlış beslenme, genetik yapı, kirli hava gibi birçok faktör ciltte lekelenmelerin oluşmasına sebep olabilir.

Cilt lekelerinin oluşumunu önlemek içinse öncelikli olarak cilt bakımına ve cilt temizliğine gerekli özeni göstermek gerekiyor. Ancak burada doğru ürün kullanımı ve cilt tipine uygun bakım yöntemleri oldukça önemli. 
 
Risatil Cumlaude Lab D-Clear Cream spf 50Güneş korumalı leke önleyici krem: Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar Cream SPF 50+

Güneş, cilt üzerinde birçok hasara sebep olabiliyor. Bunların en başında da cilt lekeleri geliyor. Depigmantasyonu önlemeye yardımcı olan Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar Cream SPF 50+, mevcut kahverengi lekeleri azaltmak ve yeni leke oluşumunu önlemek için kullanılıyor.

Fiziksel filtreler ile formüle edilen bu aktif krem, UVA-UVB’nin zararlı ışınlarından cildi korurken, içeriğindeki antioksidanlar sayesinde de cildin daha canlı, parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Sabahları göz çevresi hariç dairesel hareketlerle, özellikle lokal lekelerin üzerine gelecek şekilde yüz ve boyun bölgesine uygulanan Rilastil D-Clar Cream SPF 50+, tüm cilt tipleri için uygun.
 
Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar Gotas Leke Önleyici Serum

Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar Gotas Leke Önleyici Serum, bitkisel bazlı içeriği sayesinde lekelerin yeniden oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun olan Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar Gotas Leke Önleyici Serum, sabah akşam, göz çevresi hariç özellikle lekeye eğilimli bölgelere, yüz ve boyun bölgesine ürün tamamen emilim olana kadar, masaj hareketleriyle uygulanıyor.
 
Risatil Cumlaude Lab. D-Clear Cream ve serum

 
Ürünlerin fiyat bilgisi:
  • Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar Cream SPF 50+ / 179,00 TL (50ml)
  • Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar Gotas Leke Serumu / 199,00 TL (30 ml)


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER