13.12.2010

Ellerinizi yaşlanmaya mahkum etmeyin!

Dermalogica MultiVitamin Hand & Nail Treatment içeriğindeki vitaminlerle ellerdeki yaşlanma etkilerini onarmaya yardımcı oluyor.

Yaratmak, ifade etmek ve şifa vermek için eşsizce tasarlanmış ellerimiz birer mühendislik harikası!

Gün içinde onca işte kahrımızı çeken ellerimiz ayrıca vücudumuzda güneş ışığı, soğuk, rüzgar gibi çevresel saldırılara en fazla maruz kalan bölge. Dermalogica tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak MultiVitamin Hand & Nail Treatment’ı geliştirdi.

MultiVitamin Hand & Nail Treatment çoklu vitamin desteği ile en çok çalışan elleri bile yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve yeniden canlandırıyor.


Suni koku ve renklendirici içermiyor
Elin yüzeyindeki deri, tüm vücuttaki en ince bölge ve aynı göz çevresi gibi hassas olmasına rağmen, ellerimiz maalesef birçoğumuz tarafından zamansız yaşlanmaya mahkum ediliyor. Ellerimiz her gün birçok maddeye, temizleyici ajanlara, diğer acımasız kimyasallara ve her türden çevresel saldırılara maruz kalıyor. En basitinden ofiste her gün tuttuğumuz kağıtlar bile ellerimizin nemsiz kalmasına neden olabiliyor.

Dermalogica ellerdeki zamansız yaşlanma ve nemsizlik problemlerini kontrol altına almak için MultiVitamin Hand & Nail Treatment’ı öneriyor. Yüksek orandaki silikon ve nemlendirici ajanlar sayesinde daha derin nem ve daha fazla kadifemsi bir his veren MultiVitamin Hand & Nail Treatment C ve E Vitaminleri ile beraber ellerin sağlıklı ve yumuşak kalmalarını sağlıyor.

Piyasadaki birçok el kreminin aksine MultiVitamin Hand & Nail Treatment suni koku ve renklendirici içermiyor.

85 TL – 75 ml


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER