06.11.2012

Erborian BB göz kremi harikalar yaratıyor!

Dünyayı kasıp kavuran BB kremin ne olduğunu daha yeni anlamış ve kullanıp mucizelerine hayran kalmış bizlere Erborian’dan yeni bir sürpriz geliyor: BB Eye Touche Parfaite göz bakım kremi.Erborian bir Güney Kore ve Fransa işbirliği ürünü. Biliyorsunuz BB kremler Uzak Doğu'da yaratıldı, sonra tüm dünyaya yayıldı. Erborian BB kremin yaratıcılarından biri. Önce Erborian BB Krem'i piyasaya sürmüştü. BB krem çılgınlığı tüm dünyayı sarınca BB göz bakım kremi (Erborian Eye Touche Parfaite) ve BB mask'ı (Erborian BB Sleeping Mask) da çıkardı. Şu anda dünyada BB göz kremi olan ilk marka.

Gelin Erborian Eye Touche Parfaite göz bakım kremini yakından tanıyalım:

Erborian’ın 3 etkiyi aynı anda sunan göz kremi, göz çevresini nemlendiriyor, kapatıcılık sağlıyor ve bebeksi bir etki yaratıyor. Bu göz kreminin hikayesi oldukça dikkat çekici.

Markanın kurucularından Katakin Berenly, BB krem kullanan bir makyözle yaptığı görüşme sonrası BB krem gibi farklı etkileri bir arada toplayan bir göz kremi geliştirme fikrini ortaya atıyor.

Erborian Eye Touche Parfaite göz bakım kremi göz çevresini pürüzsüzleştiriyor, gözaltındaki koyu halkaların ve torbaların görünümünü azaltıyor. Aynı zamanda UV ışınlarına karşı koruma da sağlayan krem, göz çevresini aydınlatıyor.

Bu kremin bir sırrı daha var: semizotu. Artık her derdin çaresinin doğada var olduğunu biliyoruz. Semizotunun antioksidan yapısı sayesinde yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı hücreleri koruduğu gerçeğinden yola çıkan Erborian bu göz kreminde semizotu kullanmış.

Pudra.com olarak göz makyajı öncesi baz olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kremi, küçük bir miktar alıp göz çevrenize nazikçe masaj yaparak uygulamanızı öneriyoruz. Böylece göz çevrenizdeki kan dolaşımı artacaktır. Uzun süreli uygulamada gözleriniz daha canlı gözükecektir.

Erborian Eye Touche Parfaite göz bakım kremi, yakın bir zamanda Sephora mağazalarında satışta olacak. Fiyatı belli olunca onu da size yazacağız. Kaçırmayın, bizden söylemesi!

Eğer kafanızda hala BB kremle ilgili soru işareti varsa, sizler için BB kremleri uzun uzun anlattığımız yazıyı burada bulabilirsiniz.


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER