pudra.com 10.11.2010

Göz çevresi şişkinliklerine Murad mucizesi!

Yorucu bir günün ardından ertesi güne şiş gözlerle uyanmak istemiyorsanız, yatmadan önce gözlerinize bakım kreminizi uygulamayı unutmayın...

Dünyanın en iyi dermatologları arasında gösterilen Dr. Howard Murad tarafından geliştirilen "Moisture Silk Eye Gel- Göz Çevresi Şişkinliklerine Karşı Nemlendirici Jel", kafein ile özellikle göz altında oluşan torbalanmayı ve hassas göz çevrenizde oluşan şişlikleri yatıştırıyor; göz çevrenize, etkisi gün boyu devam eden bir rahatlık ve nem sağlıyor.

İçeriğindeki yosun özü ince çizgilerin görünümünü yumuşatıyor.

Şişlikleri önlemek için özellikle buzdolabında saklanması ve göz çevresine serin bir şekilde uygulanması öneriliyor. Kafeinin etkisi serinlikle birleştiğinde daha etkili olacaktır. Ayrıca her yaştan herkesin kullanımına uygundur.


Yetkili eczanelerde
169 TL
Göz çevresi için neden özel ürün kullanmalıyız ?
Normal ve problemsiz bir cilde sahip olsanız bile , göz çevresindeki cilt daha ince ve hassastır. Bu nedenle bu bölgeye özel olarak formule edilen ürünler , iritasyona sebep olmayacak daha hassas içeriğe sahiptir . Ayrıca , göz çevresinde yağ bezleri pek bulunmaz , bu nedenle de ekstra neme ihtiyaç duyar .Yüzünüz için kullandığınız nemlendirici göz çevresi için yeterli nemi sağlayamayabileceği gibi kızarıklık ve iritasyona da neden olabilir .Göz çevresi bakım kremleri bu nedenle daha güvenli bir seçimdir .


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER