pudra.com 21.10.2010

Hollywood yıldızlarının da tercihi: DDF

Hollywood yıldızları en görkemli sıfatları hak etmeye çalışırken çok çabalıyorlar. Bu çabalarında ise DDF’in sunduğu kalıcı güzelliğe güveniyorlar.

Sürekli göz önündeler ve herkesten çok daha bakımlı, güzel ve etkileyici olmak zorundalar. ‘En’lerin dünyasında yaşayan Hollywood yıldızlarından bahsediyoruz. Bulundukları her ortamın en güzeli, en çekicisi, en yakışıklısı, en çekicisi olan Hollywood yıldızları en görkemli sıfatları hak etmeye çalışırken çok çabalıyorlar. Bu çabalarında ise DDF’in sunduğu kalıcı güzelliğe güveniyorlar.

Hollywood yıldızlarının da tercihi: DDF

Heidi Klum, Charlize Theron, Harrison Ford, Carmen Electra, Morgan Freeman, Teri Hatcher ve Rachel Hunter DDF ürünlerinin ünlü müdavimlerinden sadece birkaçı. Hollywood yıldızlarının vazgeçilmezi haline gelen DDF, Amerika’dan ithal edilen ürünleriyle yıldızların güzellik sırlarını keşfetmek isteyenler için özel bir fırsat yaratıyor.

3 al 2 öde!
Cilt temizliğine ve bakımına ‘’temizle, koru ve iyileştir’’ sloganıyla yön veren DDF, ‘3 al 2 öde’’ kampanyasıyla 15 Ocak tarihine kadar tüm eczanelerde satışa sunuluyor.

DDF ürünleri; jel ve köpük temizleyiciler, gece ve gündüz kremleri, güneş koruma faktörlü nemlendiriciler, kil maskesi, anti-aging etkili bakım kremleri, onarıcı ve önleyici bakım serumları, sprey formunda rahatlatıcı tonik ve ayak bakım kreminden oluşuyor.


Tedavi edici cilt bakım serileri:

- Akne / Yağlı Cilt

- Sensitive / Allergic

- Hyperpigmentasyon / Leke

- Anti-aging Preventative / Anti-aging Önleyici

- Anti-aging Restorative / Anti-aging Onarıcı

Akneli/yağlı, hassas/alerjik, lekeli, Anti-aging Preventative (önleyici), Anti-aging Restorative (onarıcı) bakım serileri ile cilt tipleri için farklı formüllerde ürünler geliştirilmesinin yanında cildin ihtiyacı olan desteği DDF uzmanlarının önerileriyle farklı eşleştirmelerle kullanmak mümkün.

DDF ürünleri ile siz de yenilenip tazelenen, güzelleşen cildinizle Hollywood yıldızları gibi güzel ve çekici olmanın keyfini yaşayın…


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER