@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 06.11.2013

İlk CC ruj serisi: Giorgio Armani Rouge Ecstasy

BB ve CC kremden sonra çok fonksiyonlu ürün trendi rujlara da sıçradı. Giorgio Armanı Rouge Ecstasy ilk CC ruj (Color&Care) olarak satışta! Dudak bakımı da yapan bu rujlar kalıcı renkleri ve nemlendirici özelliği ile sezonun en iyisi.

"Rujsuz yaşarım" diyen bir kadın duydunuz mu? Biz öyle bir kadın tanımıyoruz. Hepimiz klasik rujlarımızın yanında yeni çıkan rujları denemeye, makyajımıza yenilik katmaya meraklıyız. Şimdi sadece makyajlarımız söz konusu değil. Aynı zamanda dudaklarımıza bakım da veren ve ihtiyacı olan nemi dudaklarımıza kazandıran rujların devri başlıyor.

İlk CC ruj serisi: Giorgio Armani Rouge Ecstasy

Giorgio Armani'nin Rouge Ecstasy serisini "ilk CC ruj" grubu olarak bir süredir bekliyorduk. CC rujlar bir dudak kreminin rahatlatıcı ve yumuşatıcı özelliklerini taşıyor ama aynı zamanda kalıcı renkler de sunuyor. Dudakları doygun ve nemli bir tabakayla zenginleştiren Rouge Ecstasy serisinin en çok dikkat çeken özelliklerinden biri kalıcı olması.

Bu yeni nesil rujların şimdiden sezonun en çok öne çıkan ürünlerinden biri olacağı kesin. Serideki her ruj ismini Armani dünyası, Mr. Armani , Milan, İtalya, Doğu ve Batı ile Hollywood yıldızlarından alıyor. Rouge Ecstasy serisinden 20 farklı renk Türkiye'de satışa sunuldu. Seçim yapması zor. En iyisi size en çok yakışanla başlamak...Renkli cazibenin 3 farklı yansıması:
Incognito: Bejler ve kahverengiler bu grupta
204 Caffé
201 Cashmere
306 Amber

Fatal: sofistike kırmızılar ve morlarla tanışın
400 - Four Hundred
402 Teatro
403 Down Town
600 Mania
601 Attitude
510 Dolci

Eccentrico: Canlı ve dikkat çekici mercanlar ve pembenin uçuk tonları doğal renkleri sevenler için
301 Gio
502 Scarlatto
302 Tokyo
303 Dragée
504 Flesh
505 Orchid
304 Heat
500 Eccentrico
307 Tangerine
507 Lotus
506 Blus

Ve şimdi sıra Giorgio Armani Rouge Ecstasy'nin bizi bizden alan videosunu izlemede... İzleyin, siz de çok beğeneceksiniz.POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER