Pudra.com 15.11.2011

Maskarasız uzun kirpiklere kavuşuyoruz!

Kirpiklerimizi uzatıp, gürleştirebilmenin artık bir yolu var: ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum! Etkinliği ve güvenirliliği klinik testlerle kanıtlanmış ÉEOSE Serum, cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri doğal olarak uzatıyor ve gürleştiriyor.

ÉEOSE Laboratuvarları’nın kirpiklerin yapısında bulunan peptit molekülleri ve kirpik üretiminden sorumlu genler üzerinde yaptığı çalışmaları sonucunda geliştirdiği ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum; cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri doğal olarak uzatmayı ve gürleştirmeyi başarıyor. Hem de kişinin kendi gerçek kirpiklerini ve sadece 2-3 gün için değil, kalıcı olarak!

Maskarasız uzun kirpiklere kavuşuyoruz!

ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum, kirpikler üzerindeki uzama ve gürleştirme etkisini içerisindeki aktif PEPTIDE COMPLEX sayesinde gösteriyor. PEPTIDE COMPLEX’in etkinliği ve güvenirliliği, Amerika merkezli AMA Laboratuvarları’nda, Alman Merkezli Symrise, TPI (Therapeutic Peptide Institute) ve dermatologlar gözetiminde yapılan 3 ayrı klinik çalışmalayla kanıtlanmıştır.

ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum, kısa olan kirpikleri uzatıp, zayıf ve cılız kirpikleri kalınlaştırmakla kalmayıp aynı zamanda yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını arttırıyor ve böylece kirpikleri gürleştiriyor.


Yapılan klinik çalışmalarda; ÉEOSE Serum’un kullanımından sadece 2 hafta sonra kirpik uzunluk ve yoğunluğunu ortalama %25 artırdığı, 6. haftanın sonunda ise kimi kullanıcılarda bu oranın %72’ lere vardığı kanıtlanmıştır.

Takma kirpik, kirpik ekleme ya da kirpik ekimi yerine kalıcı ve zahmetsiz bir yöntem
Kirpikleri olduğundan uzun gösteren bir başka yöntem ise takma kirpikler. Ancak takma kirpik ya da kirpik ekleme gibi yöntemlerle yine sadece geçici olarak uzunluk ve dolgunluk sağlanırken, uygulanmaları ya da çıkartılmaları sırasında kullanılan mekanik kuvvet ve yapıştırıcılar nedeniyle kirpik kayıplarına neden olabiliyor.

EEOSE Kirpik Uzatıcı Serum, bu yöntemlerin hiç birine ihtiyaç duymadan, kullanımından sadece 2 hafta sonra kirpik boyu ve yoğunluğunda gözle görülür bir etki göstermeye başlıyor. 1 kür yani 6 haftanın sonunda kirpik uzunluk ve yoğunluğunda istenen seviyelere ulaşılıyor.

Günde sadece 1 kez
EEOSE Kirpik Uzatıcı Serum, sadece kirpiklerin genel sağlık iyileştiren, rimel ya da eyeliner ambalajlarındaki kirpik bakım ürünlerinden ya da badem yağı gibi geleneksel ürünlerden çok farklı bir ürün ve üstelik kullanımı çok kolay. Tek kullanımlık uygulama çubukları ile günde sadece bir kez kullanılan ÉEOSE Serum, kirpik köklerine etki ederek 3’lü etkisini gösteriyor: Kısa kirpikleri uzatma, zayıf ve cılız kirpikleri güçlendirip kalınlaştırarak dolgunlaştırma, ve yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını arttırıp kirpikleri güçlendirme.

Kaşlar için de kullanılıyor
Kaşlar bir insanı çok çekici, çok çocuksu, çok ciddi ya da çok muzip yapabilir. Bu yüzden kaş şekli estetik görünüm için çok önemli. Ancak kaşlar bazen doğuştan zayıf olabiliyor, bazen de yanlış alındığında küsebiliyor.

Kaşlar seyrekse geçici bir yöntemde olsa bir kaş kalemiyle dolgunlaştırabilirsiniz ama eğer kaşlarınız az, açık renkli ve kısaysa onları boyamak biraz maharet istiyor, ayrıca boyalı kaşlar kimi zaman çok yapay durabiliyor. Kalıcı kaş makyajı tercih edilebilir bir başka yöntem ancak bu işin uzmanına yaptırılmalı ve geri dönüşünün çok kolay olmadığı göz önüne alınmalıdır. Çünkü elinize bir makyaj temizleyici alarak kalıcı kaş makjajından kurtulamazsınız ve her halükarda kişinin kendi doğal kaşlarının yerini tutmaz.

Bütün bu yöntemlerin ötesinde kalıcı ve kişinin kendi kaşlarını uzatmak ve yoğunluğunu arttırmak için de kullanılabilen ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum, özellikle de kaşlara şekil vermek için yapılan yanlış uygulamalardan sonra yaşanan kaş kayıplarını (kaş küsmesi) ya da kaşlardaki şekil bozukluklarını düzeltmek için kullanımı idealdir.

ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum nasıl eki ediyor?
Amerika ve Avrupanın en saygın laboratuvarlarında etkinliği klinik testlerle kanıtlanan ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum, kirpikler üzerindeki uzama, gürleşme ve etkileşme etkisini içeriğindeki aktif “PEPTIDE COMPLEX” sayesinde gösteriyor. yüzlerce peptit karışımının biyolojik aktivitesi ve kirpik uzatma üzerindeki etkisi testedilerek geliştirilen PEPTIDE COMPLEX;

- Kirpik üretiminden sorumlu genlerin üretimini ve dolayısıyla kirpiklerin yapıtaşı olan keratin üretiminihızlandırarak hem mevcut kirpikleri uzatıp, dolgunlaştırır, hem de yeni kirpiklerin gelişmesini sağlar.

- Tüm vücut kılları gibi kirpikler de büyüme, duraklama ve dökülme evrelerini içeren bir yaşam döngüsünü izleyerek; çıkar, gelişir, dökülür ve yerlerine yeni kirpikler çıkar. ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum, kirpiklerin bu yaşam döngüsü içerisindeki büyüme evrelerini uzatır, duraklama ve dökülme dönemlerini ise kısaltır. Büyüme evresi uzamış bir kirpik, gelişmek için eskisine oranla daha uzun bir süreye sahip olacağından, ulaşabileceği maksimum uzunluk ve kalınlık da artmış olur. Ayrıca ötelenen ve kısalan dökülme dönemleri nedeniyle herhangi bir zamandaki kirpik sayısı da eskisine oranla çok daha fazla oluyor.

- Kirpik köklerini ve dolayısıyla kirpikleri, gelişmekiçin ihtiyaç duyduğu maddelerle besleyerek daha uzun, daha kalın ve daha canlı kirpiklere ulaşılmasını sağlar ve yeni kirpik oluşumunu destekler.

ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum: 93 TL

www.eeose.com


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER