pudra.com 22.04.2009

Max Factor'dan Lipfinity Kalıcı Ruj

Max Factor’un Lipfinity Essential Catwalk Colours rujları 12 saat boyunca dudaklarınızda.

Max Factor'dan 12 Saat Kalıcı Ruj

Max Factor'dan Lipfinity Kalıcı Ruj
Ünlü Model Carmen Kaas Max Factor Lipfinity ruj ile...

Max Factor ünlü makyaj uzmanlarının podyumlarda vazgeçemedikleri renklerden esinlenerek sınırlı sayıda bir seri üretti. Lipfinity Essential Catwalk Colours ruj serisinin en büyük özelliği ise kalıcılığını 12 saat boyunca koruması.

Lipfinity kalıcı ruj ile dudağınızın rengini sabitleyip, paket içerisindeki nemlendiricisini kullanarak gün içerisinde istediğiniz kadar görünümünüzü yenileyebilirsiniz.

5 Özel Renk


Podyum renklerinden yaratılan Max Factor Lipfinity Essential Catwalk Colours serisi; Essential Pink, Essential Burgundy, Essential Violet, Essential Natural ve Essential Red Coral olmak üzere çok özel 5 renkten oluşuyor.

Max Factor’un dünyaca ünlü makyaj uzmanı Pat McGrath tüm gün mükemmelliğini koruyan dudakların kullanımını ise şöyle anlatıyor: “Podyumdan yeni inmişsiniz gibi görünen muhteşem dudaklara kavuşmak için önce Lipfinity’nin kalıcı likit rujuyla dudaklarınızı renklendirin ve bir dakika süreyle kurumasını bekleyin. Ardından, parlaklık ve nem veren şeffaf nemlendiriciyi dudaklarınıza uygulayın ve böylece 12 saat boyunca podyum renklerinde dudaklara sahip olun.”


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER