28.03.2019

Oyuncu Melis Birkan Signal için seramik diş fırçalık tasarladı

Oyuncu Melis Birkan, hobi olarak başlayan seramik yolculuğunun ilk profesyonel işini Signal için yaptı ve markaya özel seramik diş fırçalık tasarladı.

Ünlü oyuncu Melis Birkan, Signal'in yeni Nature Elements serisinden ilhamla seramik diş fırçalık tasarladı. Biz de fırsattan istifade, Signal'in yeni Nature Elements serisi ile tanışmış olduk. Signal, doğadan aldığı ilhamla, tüm ailenin ağız sağlığı için geliştirdiği yeni Nature Elements serisini tanıtmak için, doğal, lezzetli ve şık sunumları ile kalbimizi kazanan Nişantaşı Healin’i seçerek, yeni diş macunu serisi ile çok uyumlu bir organizasyona imza attı. 

Oyuncu Melis Birkan, Signal için seramik diş fırçalık tasarladı
 
Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi (Türkiye, Orta Asya ve İran) Alper Eroğlu ev sahipliğinde Healin'de gerçekleşen etkinliğe; ağız sağlığı önerileriyle Diş Hekimi Dr. Ilgaz Özer ve Nature Elements serisinden ilhamla seramik diş fırçası tasarlayan ünlü oyuncu Melis Birkan katıldı. Lansman davetinde Gamze Saraçoğlu, Başak Boztepe, Hamiyet Akpınar, Rıfat Yüzüak, Murat Bür, Umut Eker, Selin Türkmen, Duygu Bal, Çağla Demir ve Zeynep Soylu gibi isimler yer aldı.
 
Alper Eroğlu; “Signal olarak, her zaman tüketicilerimizin farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, bu ihtiyaçlara yönelik ürünler sunduk. Bu yıl da tüketicilerimizi doğanın gücüyle gülümsetmek istiyoruz. Coco White, Clove Sensitive, Charcoal White & Detox’tan oluşan yeni Nature Elements serimiz, 8 etkili koruma ile komple ağız bakımı sağlıyor.” dedi.
 
Ünlü oyuncu Melis Birkan, seramik diş fırçalığı tasarladı
 
Seramik bardak-diş fırçalık tasarımı Melis Birkan

Melis Birkan, hobi olarak başladığı seramik yolculuğunda, ilk profesyonel tasarımlarını, Signal Naturel Elements serisinden aldığı ilhamla yarattı. Birkan; “1,5 yıldır çok keyif alarak seramik yapıyorum. Her zaman her şeyin doğalına sahip olmaya çalışırım. Beslenmeden kişisel bakıma kadar doğal ürünlerden ve malzemelerden yanayım.

Doğayı ve doğallığı her zaman hayatının merkezinde tutan biri olarak Hindistan cevizi özü, karanfil yaprağı yağı ve ardıç yağları, kömür tozu önerileri bana çok cazip geldi. Sonrasında bu ürünlerin doğallığını tasarımıma yansıtacak unsurları düşündüm. Su ile toprağın bir araya gelmesiyle çamuru elde etmek, ateşle pişirmek, hava ile kurutmak, tüm süreçler çok doğal ve doğadan. Ben bu diş fırçalığı tasarlarken doğaya doğala yakın bir tasarım yapmaya çalıştım”. dedi.
 
Diş Hekim Dr. Ilgaz ÖzerDiş Hekimi Ilgaz Özer; “Bir diş hekimi olarak Signal yeni Nature Elements serisini inceledim ve bizzat kullandım. Signal Nature Elements serisi %92 doğal içeriğiyle ön plana çıkıyor. Doğallık hayatın her anında aradığımız ve takip ettiğimiz bir öncelik elbette. Ağız bakımı için doğru ürünü seçmek çok önemli. Signal Türkiye’de ve Dünya’da klinik olarak kanıtlanmış ürünler piyasaya sunuyor. Kişilerin doğallık trendinde klinik güvenilirliği tespit edilmemiş ürünleri kullanması yerine Signal kalitesinde doğal içerikli ürünleri tercih etmesi anlamlı olacaktır. dedi.
 
Yeni Signal Nature Elements serisi, anti çürük, diş eti bakımı, anti plak etkisi, diş minesi bakımı, doğal beyazlık, ferah nefes, anti tartar, ağız hijyeni olmak üzere, 8 etkili koruma ile komple ağız bakımı sağlıyor.
 
Signal Nature Elemens serisini tanıyalım:

Signal yeni diş macunuSignal Nature Elements Coco White içeriğinde yer alan Hindistan cevizi özü ile dişlerin doğal beyazlığını geri getirmeye yardımcı olurken, nane aroması ile ferah bir nefese kavuşturuyor.
 
Signal Nature Elements Clove Sensitive karanfil yaprağı yağı ve ardıç yağları ile hassasiyete karşı rahatlama sağlamaya yardımcı oluyor.
 
Signal Nature Elements Charcoal White & Detox ise formülünde kullanılan kömür tozu ile daha beyaz ve temizlenmiş dişler ve etkin koruma sağlıyor.
 
Signal Nature Elements Charcoaldiş fırçası, kömür ve gümüş iyonlarıyla zenginleştirilmiş fırça kılları ile normal fırçalara oranla 2 kat daha etkin temizlik sağlıyor.
 
Alper Eroğlu, Oyuncu Melis Birkan, Diş Hekimi Dr. Ilgaz Özer
Fotoğraf soldan sağa: Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi (Türkiye, Orta Asya ve İran) Alper Eroğlu, Oyuncu Melis Birkan, Diş Hekimi Dr. Ilgaz Özer


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER