18.08.2018

Cildinizi tazeleyecek maskeler

Neutrogena; canlandırıcı, yoğun nemlendirici, kırışıklık karşıtı ve arındırıcı detoks özellikli maskeleri ile yaz boyunca cildimize nefes aldıracak!

Neutrogena® yeni nesil hidrojel, krem ve kil yüz maske serisini tüketicisine sunuyor. %100 hidrojelden oluşan yapısı sayesinde yüksek serum emilimi sağlayan hidrojel maskeler ve sadece 15 dakikada yüz bakım etkisi sunan krem yüz maskeler ile Neutrogena cilt bakımında yepyeni bir dönem başlatıyor.

Neutrogena'dan yepyeni maskeler

Kore güzellik trendlerinden esinlenilerek geliştirilen, canlandırıcı, yoğun nemlendirici, kırışıklık karşıtı ve arındırıcı detoks özellikli yeni nesil yüz maskeleri, cildin ihtiyacına göre 15 dakikalık bir uygulama sonrasında gözle görülür sonuçlar sunuyor.

Neutrogena hidrojel maskeler
Neutrogena maske
Neutrogena maske

Eşsiz formüllü, yüzde yüz hidrojel materyalden üretilen bu maskeler, cildi ikinci bir cilt gibi sarıyor; kağıt maskeler gibi ciltten kaymıyor. 30 ml şişedeki seruma denk içeriği ile, 15 dakikada bir aylık serum bakımının etkisini gösterebiliyor.

Serum bakımının kuvvetli etkisine ek olarak, kullanım kolaylıkları da sunan Neutrogena Hidrojel yüz maskeleri yüzün üst bölümü ve alt bölümü için ikiye ayrılarak tüm kontürlere yapışabiliyor. Neutrogena Hidrojel maskeler, çıkarana kadar yüze yapışmış şekilde sabit kalarak, rahatça hareket esnekliği sağlıyor, uzanıp beklemenize gerek kalmıyor! Uygulama sırasında ve sonrasında ciltte serinlik hissi yaratıyor.

Neutrogena Hidrojel maskeleri yazın buzdolabında bekleterek, eşsiz ferah bir uygulama deneyimi yaşamak da mümkün.

Neutrogena anında etkili kil ve krem maskeleri
 
Neutrogena podmask
Neutrogena podmask
Sadece 15 dakikada yüz bakım etkisi sunan maskeler, 10 ml’lik pod ambalajları ile yüz bölgesine rahatlıkla uygulanabiliyor.  Uygulamadan sonra anında etkisi hissedilen maskelerin nemlendirici, canlandırıcı, kırışıklık karşıtı çeşitleri ile beraber, uygulamadan sonra yıkanan kil maskesi formu da mevcut.

Sürekli nemli, yumuşak ve canlı bir cilt için, farklı cilt yapılarına özel, yüzde kalabilen ya da isteğe göre yıkanabilen krem veya kil içeren  pod ambalajlar,  çantada kolayca taşınabilme özelliği ile günün her anında ve seyahatlerde bakım şansı sunuyor.  Tüm pod maske çeşitleri,  cilde karşı nazik ve hassas ciltlerin kullanımına uygun.
 

Neutrogena'nın yeni maske çeşitleri

- Hydro Boost:  Hiyalüronik asit içerikli Hydro Boost yoğun nemlendirici hidrojel ve krem maske nemi gün boyu cildinize hapseder ve ihtiyaç duydukça ona geri verir.

- Purifying Boost:  Deniz yosunu özlü detoks etkili hidrojel arındırıcı maske ve  mineral içerikli kil maskesi cildinizi arındırır, temizler.

- Ageless Boost:  Adenozin içerikli kırışıklık karşıtı hidrojel gençlik maskesi ve krem maske ince çizgilerin görünümünü azaltarak cildinizi pürüzsüzleştirir.

- Radiance Boost: B3 vitamini içeren canlandırıcı hidrojel ışıltı maskesi ve krem maske cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirir ve ışıltılı bir görünüm sunar. 

Maskelerin tavsiye edilen raf fiyatı: 14.50.-TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER