pudra.com 16.03.2011

Nuxe'ten muhteşem kampanya

Nuxe, vücut bakımı ve güzelliğinde mucizeler yaratan body Sserilerinden herhangi iki ürün alan herkese şimdi Nuxe Arındırıcı Vücut Peelingi hediye ediyor.
Dermo kozmetik alanında Fransa’nın ve dünyanın önde gelen markası Nuxe’ten cilt bakımına özen gösterenler için harika kampanya…

Nuxe, vücut bakımı ve güzelliğinde mucizeler yaratan BODY Serilerinden herhangi iki ürün alan herkese şimdi Nuxe Arındırıcı Vücut Peelingi hediye ediyor.

Ürünleriyle doğal güzelliğin sembol ismi haline gelen Nuxe’ün BODY Serileri, Vücut Bakım Keyfi ve İnceltici Bakım Uzmanlığı olmak üzere iki farklı ürün grubundan oluşuyor. %90’a yakın doğal içeriğe sahip olan NUXE BODY Serisi, %100 kullanım keyfi sağlıyor.
Vücut güzelliğiniz için iki ürün sizden, bir ürün Nuxe’ten
NUXE BODY Vücut Bakım Keyfi ve İnceltici Bakım Uzmanlığı serilerinden herhangi iki ürün alan herkes şimdi Nuxe Arındırıcı Vücut Peelingi’ne ücretsiz sahip oluyor. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlerin hayalleri Nuxe’ün hediyesi Arındırıcı Vücut Peelingi ile gerçeğe dönüşüyor. Ürün; Portakal Kabuğu, Liçi Çekirdeği ve Ceviz Kabuğu Pudrası kökenli %100 bitkisel eksfolian tanecikleri içeren kremsi dokusu ile peeling etkisi gerçekleştiriyor ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştiriyor. Nuxe'ün muhteşem kampanyası, yaza pürüzsüz bir vücutla girmeniz için harika bir fırsat sunuyor.

NUXE BODY Arındırıcı Vücut Peelingi’ne ücretsiz sahip olmak için Vücut Bakım Keyfi serisinden Rahatlatıcı Duş Jeli, 24 Saat Nemlendirici Vücut Sütü ve Sıkılaştırıcı Vücut Kremi ya da İnceltici Bakım Uzmanlığı serisinden Selülit Giderici İnceltici Vücut Serumu ve Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı’ndan herhangi ikisini satın almanız yeterli.

Pürüzsüz bir cilt için Nuxe Body Vücut Bakım keyfi serisi
NUXE BODY Rahatlatıcı Duş Jeli, Hindistan Cevizinden üretilen aktif maddeleri ile vücudunuzu nazikçe temizleyerek üstün hijyen sağlıyor. Nuxe 24 Saat Nemlendirici Vücut Sütü ise içeriğindeki buğday özü ile kuru ciltlere hızlı ve uzun süreli nemlendirme sağlıyor. Nuxe Sıkılaştırıcı Vücut Kremi, sıkılaştırıcı ve anti-aging etkisi ile inanılmaz sonuçlar ortaya koyuyor. Ürünün içeriğindeki Brezilya Mimozası anında toparlayıcı etki gösteriyor.

Yaza selülitsiz girmek için Nuxe Body İnceltici bakım uzmanlığı serisi
Nuxe Selülit Giderici İnceltici Vücut Serumu, yağ tutulmasından kaynaklı selülitlere karşı üçlü inceltici etki gerçekleştiriyor. NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı ise karın ve kalça bölgesinde su tutulmasından kaynaklı selülitlere karşı çözüm üretiyor.

Güvenlik ve güzellik kavramlarını bir arada düşünen Nuxe, ürünlerinde renklendirici madde, hayvansal katkı maddesi ve zararlı maddeler bulundurmamaya büyük önem veriyor. Aynı şekilde NUXE BODY Serisinde de paraben vb. zararlı içerikler bulunmuyor.

NUXE BODY Serisi, şimdi muhteşem kampanyası ile tüm seçkin eczanelerde sizi bekliyor…


www.nuxe.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER