@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 13.02.2013

Okyanusun derinlerinden gelen gençlik: Babor SeaCreation

Babor, okyanusun derinliklerinden elde edilen mikroorganizmalarla yepyeni bir antiaging serisine imza attı: SeaCreation!

Geçtiğimiz hafta katıldığımız bir toplantıda Babor'un yeni anti-aging serisi SeaCreation'un özelliklerini can kulağıyla dinledik. Seriden o kadar çok etkilendik ki herkes hemen tanısın istedik. "Krem de neymiş, yaşlanmayı hiçbir krem durduramaz" diyorsanız en yakın zamanda Babor SeaCreation'la tanışmanızı tavsiye ediyoruz.

Okyanusun derinlerinden gelen gençlik: Babor SeaCreation

Şimdi SeaCreation'ın diğer tüm anti-aging bakım ürünlerinden ayrılan özelliklerini anlatalım.

Babor SeaCreation serisinde yer alan ürünler; derin denizlerden elde edilen iki önemli mikroorganizma Glycocéane GP3 anti-aging proteini ve BABOR thermophilus'un oluşturduğu Sea-telligent kompleksini, yeşil havyar yosununun özleriyle birleştirerek cilde taşıyor. Yoğun anti-aging etkisiyle, cilt fonksiyonlarını hızlandırırken, cilt yaşlanmasına karşı etkin koruma sağlıyor; kalıcı etkinliğiyle mevcut yaşlanma belirtilerini azaltıyor. Sonuçta cildiniz deniz kadar güzel ve gizemli bir cazibeye kavuşuyor.

Glycocéane GP3 (anti-aging proteini); cilt yenilenmesini canlandırıyor, bu sayede cilt yapısı pürüzsüzleşiyor ve ışıltılı bir görünüm kazanıyor.

Yeşil havyar yosun özü; cildin yapısının gelişmesini sağlayarak protein sentezini arttırıyor. İçeriğindeki mineraller ve iz elementlerle cildi yoğun şekilde besliyor. Cildin elastikiyetini arttırıyor ve cilt kontürünü yeniden şekillendiriyor.

BABOR thermophilus; cildin derinliklerindeki toksinlerin atılımını hızlandırıyor ve hücre yenilenmesi fonksiyonlarına destek oluştuyor.

Ambalajları el işçiliği ile hazırlanan Babor SeaCreation serisinde krem, serum ve göz kremi bulunuyor. Şunu da belirtmek isteriz ki; ürünlerin hiçbiri parafin, paraben ve renklendirici içermiyor.


EN ÇOK OKUNANLAR
avon anew hydro advance nemlendirici krem kadin bakim guzellik
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER