pudra.com 11.05.2009

Sephora ile ‘Yes To Carrots’

Sephora, güzelliğin sırrını havuçta buldu…Sephora ile ‘Yes To Carrots’
Sephora’nın yeni ürün grubu ‘Yes To Carrots’, formülünde bulunan, güçlü antioksidan özelliğe sahip beta karoten (vitamin A) ile serbest radikallerle savaşırken cildi yumuşatıyor, nemlendiriyor ve aydınlatıyor. Cilde kaybettiği doğal parıltıyı yeniden kazandıran ürün gamı 18’den 80’e her yaştaki kadın ve erkeklere, kurudan yağlıya tüm cilt tiplerine uygun ve %96 oranında doğal içeriklerden oluşuyor. Ürünlerin tümü; organik havuç, tatlı patates, balkabağı ve kavundan elde edilen, beta karotence zengin portakal ailesinden gelen organik meyve ve sebzelerin faydalarını; Ortadoğu Bölgesi’ndeki Ölü Deniz’in suyu ve çamurunda bulunan 26 farklı mineral ve elementin karışımını içeriyor.

‘Yes To Carrots’ ürünlerinin içeriğindeki magnezyum cilt dokusunun çabuk iyileşmesini, kalsiyum ciltteki gözenekleri temizleyerek hücrelerin korumasını sağlıyor, potasyum ise cildin nem oranını dengeliyor. A vitamininin doğal formu olan, serbest radikallerle savaşan güçlü antioksidan beta karoten, cildi yumuşatma ve nemlendirme özelliğiyle biliniyor.


Kozmetik dünyasında çok tartışılan Paraben koruyucu maddesi, ürünlerin hiçbirinde kullanılmıyor. Daha bitmedi, ürünlerinin satışından elde edilen gelirin belirli bir miktarı, organik besinleri destekleyen bir kuruluşa bağışlanıyor.

‘Yes To Carrots’ serisinin en güzel yanı, vücudunuzun neredeyse her bölgesi için bir ürün düşünülmüş olması. Yani dudaklar, gözler, yüz, ayaklar, eller ve saçlar çeşitli formatlardaki ürünlerle şımartılmaya hazırlanıyor!

Ben ‘Deliciously Rich Body Butter’ yoğun vücut nemlendiricisini denedim ve çok memnun kaldım. Herşeyden önce kokusu çok güzel. Kıvamı çok yoğun olmasına rağmen kolay emiliyor ve cilde çok iyi geliyor. Kuruluğun verdiği pul pul görüntü ve pürüzler bir süreliğine de olsa gideriliyor ve cilt yumuşacık oluyor. Yazın güneş ve deniz sonrası çok faydasını göreceğime inanıyorum!

250 ml. ‘Deliciously Rich Body Butter’ 38,50 TL.
Sephora Mağazaları’nda bulabilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER