@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 25.05.2015

Skin Perfection ile yorgunluk izlerine son!

L’Oréal Paris'in kusursuzlaştırıcı etki sağlayan yeni ürünü Skin Perfection Nemlendirici Krem, kadınların en büyük düşmanı yorgunluğa karşı savaş açıyor.

Güne erken başlamak, uzun toplantılar, akşamüstü sporları, arkadaşlarla alışveriş, eğlence derken günün nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Hayat hiç mola vermiyor. Tüm bunlar günlük hayatın bir parçası ama beraberinde yorgunluğu getiriyor ve yorgunluk da etkilerini en çok cildimizde gösteriyor. Her güne daha dinlenmiş başlamanız için L’Oréal Paris'in yeni bir ürünü var: Skin Perfection.

Skin Perfection ile yorgunluk izlerine son!

Ciltteki yorgunluk izlerini kapatarak, anında canlandırıcı etki gösteren yeni Skin Perfection Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici Krem, yorgun görünmekten şikayet eden kadınlar için ideal. İçeriğinde bulunan renkli mikrokapsüller sayesinde Skin Perfection cildin doğal tonunu eşitlenip, yorgunluk izlerini gizliyor.

Skin Perfection Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici Krem solgun cilde daha ferah ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Cilt kusursuzlaştırıcı Perline-P ile zenginleştirilmiş formülü, gözenek görünümünü azaltırken, cilt tonu eşitsizliğini düzeltiyor. E vitamini içeren formülü ile cildi 24 saat nemlendiren Skin Perfection Yorgunluk Karşıtı Nemlendirici Krem; cilt kalitesini gözle görülür şekilde artırıyor.
Fiyatı: 24,99 TL.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER