pudra.com 13.10.2010

Yüzde yüz doğal toz fondöten

Güneş, akne ve yaşlılık lekeleri şüphesiz kadınların en önemli cilt sorunlarından. Yazdan kalan lekelerde kusursuz kapatıcılık; %100 doğal Youngblood toz fondöten.

Mikronize ve yüksek oranda ışığı yansıtıcı minerallerden oluşan Youngblood toz fondötenleri ciltteki ton farklılıklarını dengeliyor, mükemmel kapatıcılık sağlıyor, aydınlık ve canlı bir görünüm sunuyor.

Yüzde yüz doğal toz fondöten

Gözenekleri tıkamayan ve ciltte ağır, rahatsız edici bir his bırakmayan Youngblood toz fondötenleri aynı zamanda ince çizgi ve kırışıklıkların da daha az görünmesini sağlıyor.

Özel değirmen tekniği ile birkaç kez öğütülmüş incecik toz minerallerden oluşan Youngblood toz fondötenleri tamamen doğal ve aynı zamanda üstün bir kapatıcılık sağlarken içerisindeki SPF 21 koruma faktörü ile cildi zararlı güneş ışınların koruyor.

Youngblood, uygulandığı ilk andan itibaren bugüne kadar hiçbir makyajda hissedilmeyen ipeksi, parlak ve doğal bir his uyandırıyor. Ciltteki gözenekleri tıkamayan ve iritasyona sebep olmayan formülü ile cildin gün boyu nefes almasını sağlıyor.

Tüm Youngblood ürünleri yetkili eczanelerde satışa sunuluyor.

102 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER