› 
 › 
pudra.com 05.06.2009

Adidas gözlük ve saat modelleri

Adidas Women koleksiyonuna ait güneş gözlükleri ve saatler bu yaz spor yapan kadınları yanlız bırakmayacak!

Adidas Women 2009 koleksiyonu, 'Adilibra', 'Clima', Swim Beach' ve 'Yatra' gibi bir kaç farklı temanın etrafında oluşturulmuş. Bu temaları başarılı bir şekilde destekleyen bir de aksesuar koleksiyonları var. Sportif ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan geniş bir güneş gözlüğü koleksiyonu, ayrıca hem dijital hem de analog çeşitleri bulunan saatler sporu günlük hayatın bir parçası olarak benimseyen kadınlara ayrıcalık sağlıyor.

Adidas Women 2009 ilkbahar / yaz aksesuarlar

Güneş Gözlükleri
Bu koleksiyonda spor ve stil muhteşem bir ikili oluşturuyor. Eşsiz, dişi detayların fonksiyonel özelliklerle buluştuğu ürünlerde yine canlı renkler var. Ancak modellerde esas dikkat çeken, yüzün tüm hareketlerine uyum sağlayacak kontürler ve esnek noktalar. Üç farklı modelin farklı varyasyonlarından; küçük ve büyük olmak üzere iki çerçevesiz, bir tane de tamamı çerçeveli güneş gözlüklerinden doğru seçimi yapmak zor gibi. Eklemekte fayda var, bu gözlüklerin özelliği, çeşitli performans testlerinden başarıyla geçmiş olmaları!

Saatler
Kullağınızda iPod kilometre gözetmeksizin koşarken, cardio egzersiz programınızı yerine getirirken kolunuzdaki saatin fonksiyonları da önemlidir. Dijital ve analog seçimleri olan, spora başladığınız, dinlenmeye geçtiğiniz zamanları kayda alabileceğinizi saatler ayrıca çok şık!

Adidas Women 2009 İlkabahar / yaz güneş gözlüğü ve saat koleksiyonu için tıklayın.
Adidas Women 2009 ilkbahar / yaz spor giyim koleksiyonuna ulaşmak için tıklayın.

Adidas markasının tüm koleksiyonları hakkında bilgi almak için tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12