› 
 › 
05.04.2021

Chiara Ferragni'den yeni gözlük koleksiyonu

Chiara Ferragni yıllar önce "çocuk da yaparım kariyer de" diyerek çıktığı yolda imza haline gelen bir stil oluşturdu. Bir de buna gözlük koleksiyonu ekledi

Ünlü İtalyan blogger Chiara Ferragni tarafından tasarlanan ve geliştirilen koleksiyon, Chiara Ferragni’nin son moda, feminen dokunuşunu taşıyan benzersiz güneş gözlüklerini tanınmış tasarım gözlük küratörü Sunglass Hut’ın üretim kalitesiyle birleştirdi. 

chiara ferragni“Bu özel koleksiyon için perakende şirketi olarak Sunglass Hut’ı tercih etmemde markayla olan geçmişimin önemli bir rolü oldu. Harika bir deneyimdi ve bu yeni tasarımları sergilemek beni çok mutlu etti,” dedi Chiara Ferragni. “Güneş gözlükleri her zaman gardırobumun vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bu koleksiyonu hazırlarken tasarımlarımın her kıyafeti daha da öne çıkartacak aksesuarlar olması benim için çok önemliydi.” 

Koleksiyonda, ilki dört renk seçeneğine, ikincisi üç renk seçeneğine sahip iki özel siluet yer alıyor. İki çerçeve tasarımı da çarpıcı ve klasik görünümleriyle modern bir havaya sahip. İlk tasarım, “COOL EYE”, daha yapısal görünümü ve havasıyla klasik kedi gözü biçimli çerçeveye yeni bir yaklaşım getiriyor. İkinci tasarım “BOLD EYE”, yumuşak köşeli uzatılmış bir dikdörtgen görünümünde.

Bu eşsiz çerçeveler ilhamını Chiara’nın beğendiği şık, alışılmadık çerçevelerden alıyor. Koleksiyonda her iki sapın dış kısmında da Chiara Ferragni logosu yer alacak.

Ferragni şöyle diyor: “Birçok moda tutkunu gibi ben de kıyafetlerimin görünümünü güzelleştirecek aksesuarlar arıyorum. Sürekli her tarza mükemmel uyan güneş gözlükleri arıyorum ve bu çerçeveler tam da bunu başarıyor. Onları taktığımda hem rahat hem sofistike hissediyorum ve farklı ortamlara uygun renk seçenekleri olmasına bayılıyorum. Hayatıma ve kişisel stilime ne kadar uygun olduklarını bilmek bu koleksiyonun yaratıcı sürecinde yönümü belirlerken oldukça etkili oldu.”
 
Chiara Ferragni gözlük modelleri


“Birçok farklı yüz biçimine, kişisel moda stiline ve farklı kişiliklere uygun bir güneş gözlüğü koleksiyonu hazırladığım için çok mutluyum,” diyor Ferragni. “Sunglass Hut ile birlikte çalışarak bu özel koleksiyonu onların belirlediği satış merkezlerinde piyasaya sürmek harikaydı. Süreç boyunca ortaklıkları harikaydı ve bu koleksiyonun piyasaya sürülmesi aşamasındaki yoğun çalışmaları için minnettarım.”
 
Chiara Ferragni özel gözlük kutusu

Tasarımların özel paketi, Chiara Ferragni logosuna sahip parıltılı, pembe bir kutu. Markanın DNA’sının bir parçası haline gelmiş parıltılı, pembe yazı Ferragni ve yıllar içinde markasının büyümesini izleyen birçok sadık müşteri ve hayran için duygusal bir dokunuş ekliyor. 
Koleksiyon Türkiye’de CITY'S Nişantaşı Sunglass Hut mağazasında satışta.

KOLEKSİYON “COOL EYE” Tasarımı - HU4007 Bu kedi gözü biçimli güneş gözlüğü rahat kullanımlı tasarımına modası geçmeyen ve çok yönlü bir dokunuş ekliyor. Dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor: siyah, parıltılı pembe, pembe ve mavi çerçeveyle incelikli siyah camlar. İki sapın da dış kısmında Chiara Ferragni logosu, iç kısmında “Chiara Ferragni Collection” logosu yer alıyor.
 
Chiara_Ferragni_1

“BOLD EYE” Tasarımı - HU4008 Yumuşak, yuvarlak köşelere sahip bu uzatılmış dikdörtgen güneş gözlüğü şık ve sofistike bir havalı kız görünümü sunuyor. Üç farklı renk seçeneğiyle sunuluyor: beyaz, parıltılı gri veya yeşil çerçeveyle incelikli siyah camlar. İki sapın da dış kısmında Chiara Ferragni logosu, iç kısmında “Chiara Ferragni Collection” logosu yer alıyor.

Chiara Ferragni 2

Koleksiyon Türkiye’de CITY’S Nişantaşı Sunglass Hut mağazasında satışta.

Bu haberler de ilginizi çekebilir:

Ünlülerin güneş gözlükleri
Stillerine hayran olduğumuz ünlüler güneş gözlüğü alırken hangi marka ve modelleri seçiyor? Gelin birlikte inceleyelim...

Güneş gözlüğü seçerken dikkat!
Güneş gözlerimize nasıl zarar veriyor? Yanlış gözlük seçimi hangi hastalıklara neden olabiliyor? Güneş gözlüğü seçerken nelere dikkat etmeli? Hepsi burada…

Güneş gözlüğü nasıl seçilir?
Güneş gözlüğü alırken nelere dikkat etmeliyiz? Güneş gözlüğünün kaliteli olduğunu nasıl anlarız? Güneş gözlüğü yüzün hangi bölgelerini kapatmalı? Yanıtları pudra.com'da...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2