› 
 › 
pudra.com 05.06.2009

Hotiç'te Egzotik Rüzgarlar...

Hotiç'in yeni koleksiyonunda renkler ve desenler capcanlı.

Hotiç yeni koleksiyonunda egzotizme yer veriyor!

Hotiç'te Egzotik Rüzgarlar...

Hotiç’in 2009 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, renklerinden modellerine kadar egzotizm temasını yansıtıyor. Öyle ki güneşin sıcaklığı, desenlerin coşkusuyla birleşerek çarpıcı detaylar taşıyan bir koleksiyon oluşturmuş. Geometrik desenli kumaşlar, yumuşak süetler ve deri püsküller, koleksiyonu zenginleştiren önemli unsurlar arasında. Örgüler, piton ve yılan baskılı deri espadriller ve sandaletler sezonun modasına uygun seçenekler olarak göze çarparken, ahşap ve derinin bir arada kullanımıyla tasarlanmış aksesuarlar da çok göz alıcı ve egzotizm temasını tamamlıyor.

Stilize Şıklık…
Çalışan kadınların yoğun olarak tercih ettiği klasik ve basic koleksiyonu, 1930’lu yılların hüzünlü şıklığını yansıtıyor. Drapeler ve püsküllerle zenginleşen detaylar, yılan baskılı deriler, düz ve zımbalı süetler, soft rugan ve deriler ile bütünleşiyor. Pastel renkler ve yalın çizgilerin kalın lastikler ve minik aksesuarlarla yeniden yorumlandığı babetler yazın neşeli ve eğlenceli havasını taşıyor.

Geometri!
Sezonun öne çıkan bir diğer önemli öğesi, ‘fütüristik’ anlayışının dinamiğini taşıyan geometrik desenler. Çarpıcı ve etkileyici bir tarzı benimseyenlerin tercihi olan geometrik aksanlar, kesme bol bantlı sandaletler, zımbalar, ekoseler, lazer kesimli soft dökümlü botlar, basic ayakkabı ve babetlerde, espadrillerde kendini hissettiriyor.


EN ÇOK OKUNANLAR
nit and mild 4
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER