› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 21.11.2012

Sezonun en güzel gece çantaları

Çanta alışverişine hiçbir zaman doymuyoruz. Hele ki konu gece çantaları olunca daha bir ince eleyip sık dokuyoruz. Çanta severlere müjde, 2012-2013 Sonbahar Kış sezonunun en güzel gece çantaları Pudra.com'da!

Gece çantası deyince aklınıza ne geliyor? Gösterişli, taşlı, parlak...

Bazı gece çantaları kimi zaman aksesuar olmaktan çıkıp elbisenin bile önüne geçebiliyor. Özel bir gecede en gösterişli elbisenizi tamamlasa da hiçbir zaman gölgede kalmıyor.

Gece çantasına hiç doyum olmuyor, birkaç kere kullanacağımızı bilsek de farklı ve güzel olma isteği her zaman maliyetin önüne geçiyor. Az kullanıldığı için yıllarca ilk alındığı günkü halini koruyan bu küçük mucizelerden bir seçki hazırladık ve 2012-2013 Sonbahar Kış sezonunun en güzel gece çantalarını seçtik.

Pudra.com'un seçtiği gece çantalarını görmek için tıklayın.
Mevsim ne olursa olsun fark etmez, gece çantaları birden modumuzu değiştirir, ruhumuza bir enerji verir. Hemen bir kaç küçük tavsiye verelim: Yandaki fotoğraftaki Jimmy Choo çanta gibi iddialı ve şık gece çantalarını daha sade elbiselerle tamamlamalısınız. Aksi takdirde ortaya karışık bir görüntü çıkacak ve hem elbiseniz hem de çantanız hak ettikleri ilgiyi görmez.

Doreler ve lameler bu yıl her zamankinden daha fazla revaçta. Doğrusu ne zaman demode olarak biz de kendimize soruyoruz zira son 5-6 yıldır dore ve lameler her sezon var. Kısaca dore ve lame çantaya yatırım yapmaktan çekinmeyin.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2