› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 04.07.2011

So Chic'ten mor takılar

2011 Yaz koleksiyonunda vurgulanan romantizm, zarafet ve tutkunun simgesi “mor” renk, So Chic aksesuarlarında hayat buluyor.

Yazın doğal güzelliği yansıtan “Rose gold” kaplamadan oluşan ametist taşlı yüzük, kolye, küpe ve bileklikler farklı tarzlar denemenin sinyalini veriyor. Takı ve aksesuar alanında moda trendlerine yön veren So Chic’in, tasarımlarında kullandığı ametist taşı eşsiz güzellikleri koleksiyona taşıyor.

So Chic'ten mor takılar

Stil sahibi takılarını canlı ve pastel renklerle birleştiren So Chic, hem gece hem gündüz şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı oluyor. Büyük boyutlarda kullanılan ametist taşlı aksesuarların göz kamaştırdığı koleksiyon, takı severler tarafından yoğun ilgi görüyor.
Pozitif enerji verdiğine inanılan ametist taşlı So Chic 2011 Yaz koleksiyonundaki mor ve beyaz renklerinin bir arada kullanıldığı kolye, küpe ve bileklikler dikkat çekiyor.Gösterişli yüzüklerden, doğal taşlı kolyelere, bilekliklerden küpelere farklı kombinlerle tarzını yansıtan So Chic’in mor rengini vurgulayan koleksiyonu enerjik ve hayat dolu motiflerden oluşuyor.


www.sochic.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER